Sada već tradicionalna XI po redu Tortijada ordržaće se u Jagodini 08.04.2017.subota u hali sportova JASSA. Tortijadu organizuje udruženje građana Slatki osmeh iz Jagodine, manifestacija je humanitarnog karaktera.

ruma prvomesto torta

Na manifestaciji će i ove godine biti održan mini sajam iz oblasti poslastičarstva. Ovo je drugi sajam ove vrste u regionu i očekujemo veliki broj izlagača na kojima možete naći: alate, kalupe i sekače za ukrašavanje torti; fondane, silikonske kalupove i podmetače za torte; jestive i nejestive dekoracije; boje, sprejeve i prahove...

 Agenda za učesnike: 

  • prijem torti od 10 - 12 časova
  • pregled torti od strane žirija 12 - 13 časova
  • otvaranje manifestacije za posetioce od 13 časova
  • proglašenje pobednika u 14 časova
  • podela torti udruženjima i porodicama od 15 časova.

Prijava za sve vredne domaćice za učešće je obavezna i svi zainteresovani se mogu prijaviti putem telefona: 035/253-029, 069/253-0290 kao i putem web sajta

 

foto: prošlogodišnji torta pobednik - Vesna iz Rume

Mali oglasi Paraćin