Povodom dvogodišnjice od poplava u prostorijama gradske bibloteke Vićentije Rakić biće održana samostalna izložba fotografija Poplave u Paraćinu koju sačinjavaju 54 fotografije autora Bojana Petrovića Bokca koje je napravio u maju 2014 godine. Takođe biće održana i promocija knjige fotografija sa tekstovima koja obrađuje tematiku poplava pod nazivom ``Zapisi iz Crne Vode``

bokac M

Promocija knjige Zapisi iz Crne Vode i izložba fotografija Poplave u Paraćinu biće održana 16.05.2016. sa početkom od 19:00h u prostorijama gradske bibloteke Vićentije Rakić.

Knjiga Zapisi iz Crne Vode je dvojezična i na najbolji način predstavlja zapis o stravičnoj poplavi koja je zadesila opštinu Paraćin 2014 godine. Zalaganjem autora kroz ovu knjigu ostaće trag za sve buduće generacije kao opomena i svedočanstvo kako je Paraćin izgledao tog maja 2014 godine.

poplava paracin bokac

Nekoliko fotografija autora Bojana Petrovića Bokca

Na promociji biće podeljeno 180 knjiga posetiocima potpuno besplatno.

Mali oglasi Paraćin