Oxford škola stranih jezika u Paraćinu je osnovana kao jedna od prvih poslovnih jedinica ove institucije, koja danas postoji u više gradova širom Srbije. Ono što je posebno isiče i krasi su profesionalni koordinatori sa bogatim iskustvom, spremni da svakom polazniku izađu u susret, kako bi mu omogućili rad po programu koji je baš njemu potreban.

 

akademija-oxford-paracin

 

Akademija Oxford je u svojoj školi stranih jezika u Paraćinu široku lepezu kurseva stranih jezika koje je moguće pohađati.

Kao jedan od malobrojnih licenciranih centara u Srbiji za polaganje Aptis testa ističe se po svom radu i svakodnevnom napredovanju.

Ono što Akademija OXFORD ističe je veliki broj profesora koji svojim iskustvom i sigurnošću prenose znanje na više od dve stotina načina, odnosno više od dve stotina kurseva jezika, za preko trideset svetski priznatih jezika.

Što se tiče grupne nastave u ovoj školi, možete se odlučiti za redovne ili ubrzane kurseve koji traju od dva do šest meseci, u zavisnosti od jezika i nivoa koji je potrebno da savladate i sertifikujete akreditovanim sertifikatom. Pored osnovnih nivoa, A1, A2, B1,B2, C1,C2 imate različite varijante konverzacijskih, poslovnih, specijalizovanih i mnogih drugih kurseva.

Postoji mogućnost i praćenje nastave individualno, u učionici sa profesorom ili online, onda tempo završetka jednog nivoa određujete Vi i Vaš profesor. Jer, pored učenja u školi, neophodno je da gradivo koje se ispredaje ponovite i kod kuće, kako biste što brže napredovali. Najduži vremenski rok za individualnu nastavu je tri meseca, ukoliko na časove dolazite dva putra nedeljno, ali je sigurno da nastavu možete pohađati i češće.

 

akademija-oxford-paracin2

 

Ono što se posebno ističe u školi stranih jezika Akademija Oxford u Paraćinu, jesu kursevi jezika za decu, koji svake godine broje sve veći broj upisanih mališana. Oni uživajući dolaze na časove u Akademiju Oxford, jer je gradivo i sistem edukacije prilagođen baš njima i njihovim godinama.

 

Kursevi koji Akademija OXFORD nudi polaznicima
•    Kurs albanskog jezika
•    Kurs makedonskog jezika
•    Kurs arapskog jezika
•    Kurs nemačkog jezika
•    Kurs srpskog jezika za strance
•    Kurs norveškog jezika
•    Kurs bugarskog jezika
•    Kurs poljskog jezika
•    Kurs češkog jezika
•    Kurs portugalskog jezika
•    Kurs danskog jezika
•    Kurs rumunskog jezika
•    Kurs francuskog jezika
•   Kurs ruskog jezika
•    Kurs grčkog jezika
•    Kurs slovačkog jezika
•    Kurs znakovnog jezika
•    Kurs hebrejskog jezika
•    Kurs slovenačkog jezika
•    Kurs hrvatskog jezika
•    Kurs engleskog jezika
•    Kurs holandskog jezika
•    Kurs japanskog jezika
•    Kurs italijanskog jezika
•    Kurs španskog jezika
•    Kurs kineskog jezika
•    Kurs švedskog jezika
•    Kurs latinskog jezika
•    Kurs turskog jezika
•    Kurs mađarskog jezika
•    Kurs ukrajnskog jezika

Mali oglasi Paraćin