Oxford škola stranih jezika u Paraćinu je osnovana kao jedna od prvih poslovnih jedinica ove institucije, koja danas postoji u više gradova širom Srbije. Ono što je posebno isiče i krasi su profesionalni koordinatori sa bogatim iskustvom, spremni da svakom polazniku izađu u susret, kako bi mu omogućili rad po programu koji je baš njemu potreban.

 

akademija-oxford-paracin

 

Akademija Oxford je u svojoj školi stranih jezika u Paraćinu široku lepezu kurseva stranih jezika koje je moguće pohađati.

Kao jedan od malobrojnih licenciranih centara u Srbiji za polaganje Aptis testa ističe se po svom radu i svakodnevnom napredovanju.

Ono što Akademija OXFORD ističe je veliki broj profesora koji svojim iskustvom i sigurnošću prenose znanje na više od dve stotina načina, odnosno više od dve stotina kurseva jezika, za preko trideset svetski priznatih jezika.

Što se tiče grupne nastave u ovoj školi, možete se odlučiti za redovne ili ubrzane kurseve koji traju od dva do šest meseci, u zavisnosti od jezika i nivoa koji je potrebno da savladate i sertifikujete akreditovanim sertifikatom. Pored osnovnih nivoa, A1, A2, B1,B2, C1,C2 imate različite varijante konverzacijskih, poslovnih, specijalizovanih i mnogih drugih kurseva.

Postoji mogućnost i praćenje nastave individualno, u učionici sa profesorom ili online, onda tempo završetka jednog nivoa određujete Vi i Vaš profesor. Jer, pored učenja u školi, neophodno je da gradivo koje se ispredaje ponovite i kod kuće, kako biste što brže napredovali. Najduži vremenski rok za individualnu nastavu je tri meseca, ukoliko na časove dolazite dva putra nedeljno, ali je sigurno da nastavu možete pohađati i češće.

 

akademija-oxford-paracin2

 

Ono što se posebno ističe u školi stranih jezika Akademija Oxford u Paraćinu, jesu kursevi jezika za decu, koji svake godine broje sve veći broj upisanih mališana. Oni uživajući dolaze na časove u Akademiju Oxford, jer je gradivo i sistem edukacije prilagođen baš njima i njihovim godinama.

 

Kursevi koji Akademija OXFORD nudi polaznicima
•    Kurs albanskog jezika
•    Kurs makedonskog jezika
•    Kurs arapskog jezika
•    Kurs nemačkog jezika
•    Kurs srpskog jezika za strance
•    Kurs norveškog jezika
•    Kurs bugarskog jezika
•    Kurs poljskog jezika
•    Kurs češkog jezika
•    Kurs portugalskog jezika
•    Kurs danskog jezika
•    Kurs rumunskog jezika
•    Kurs francuskog jezika
•   Kurs ruskog jezika
•    Kurs grčkog jezika
•    Kurs slovačkog jezika
•    Kurs znakovnog jezika
•    Kurs hebrejskog jezika
•    Kurs slovenačkog jezika
•    Kurs hrvatskog jezika
•    Kurs engleskog jezika
•    Kurs holandskog jezika
•    Kurs japanskog jezika
•    Kurs italijanskog jezika
•    Kurs španskog jezika
•    Kurs kineskog jezika
•    Kurs švedskog jezika
•    Kurs latinskog jezika
•    Kurs turskog jezika
•    Kurs mađarskog jezika
•    Kurs ukrajnskog jezika

Mali oglasi Paraćin

Domaći gusti sok od breskve, napravljen od najbolj ...
Prodajem NOVU ne koriscenju nadzornu kameru od jed ...
Prodajem lovačku kameru fotoklopku odlična za sve ...