pistoljPetar R. (20) iz Paraćina je sa devojkom i njenom drugaricom bio u vikendici na Grzi, a kad ga je "pogodila" pesma prislonio je sebi pištolj uz glavu i pucao. On je operisan i u životnoj je opasnosti
Dvadesetogodišnji mladić Petar R. iz Paraćina pucao je pred dve devojke sebi u glavu u obližnjem izletištu Grza, misleći da je pištolj prazan.

On je u teškom stanju, jutros je operisan na Neurohirurškom odeljenju Opšte bolnice u Ćupriji.
Kako saznajemo, do tragedije je došlo u subotu oko 22:30 sati, u vikendici na Grzi, gde je mladić došao sa svojom devojkom i njenom drugaricom.
- Mladi su se zabavljali slušajući muziku, a onda je počela jedna pesma koja je Petra R. “pogodila”. Prislonio je sebi pištolj uz glavu i pucao, misleći da u njemu nema metka. Pištolj je, inače, u njegovom vlasništvu. Nasledio ga je od pokojnog oca i imao je dozvolu za držanje – kaže izvor Telegrafa.
Mladić je zadobio prostrelnu ranu glave i u životnoj je opasnosti. On je jutros operisan, ali u ćuprijskoj Opštoj bolnici lekari ne žele da daju nikakvu prognozu njegovog zdravstvenog stanja.

tekst preuzet sa Telegrafa

Mali oglasi Paraćin