montevideo bog te video II snimanje u ParacinuSnimanje nastavka “Montevideo, Bog te video“ u režiji Dragana Bjelogrlića i u produkciji „Intermedia Network“ odvijaće se tokom leta u Paraćinu na stadionu Sportsko rekreacionog centra.
Na paraćinskom fudbalskom terenu zabeležiće se bitne utakmice koje je naša reprezentacija odigrala sa protivničkim timovima na Prvom svetskom prvenstvu u Montevideu. Stadion u Paraćinu je rekonstruisan i scenografski prilagođen snimanju događaja iz 1930. godine, dok je putem kastinga odabran veliki broj statista potreban za snimanje masovnih scena.
Deo nastavka fudbalske filmske priče ove godine se snimao na Tenerifama, a pored Paraćina planirane su i druge lokacije kao što su Beograd, Ulcinj i Trst.
Zahvaljujemo se ljubaznošću „Intermedia Network“ jer su nam poslali ovo saopštenje kako bi smo podelili sa našim posetiocima.

Mali oglasi Paraćin