upis srednje skole u paracinuPortal OpstinaParacin.info je pokušao da pomogne potencijalnim srednjoškolcima u odabiru budućeg školovanja. Poslali smo dopis srednjim školama u Paraćinu da nam pošalju svoje konkurse za upis budućih srednjoškolaca u Paraćinu. Paraćinske srednje škole imaju 674 slobodna mesta za upis u školsku 2012/13 godinu.

Zahvaljujući Mašinsko Elektrotehničkoj školi i Gimaziji iz Paraćina možemo da predstavimo više informacije o upisu u ove srednje škole, na žalost Ekonomsko Trgovinska škola i Tehnološka škola iz Paraćina nisu pokazale interesovanje za ovaj vid prezentacije svojim budućim učenicima.

Mašinsko Elektrotehnička škola u Paraćinu u školsku 2012/13 godinu upisaće za četvorogodišnje školovanje na smerovima

  • Elektrotehničar multimedija – ogled
  • Elektrotehničar računara
  • Elektrotehničar za termičke i rashladne uređaje
  • Mašinski tehničar za kompjutersko konstruisanje

Trogodišnje školovanje na smerovima

  • Autoelektričar
  • Automehaničar
  • Autolimar
  • Instalater

Za još više informacija o upisu Mašinsko elektrotehničke škole možete posetiti i web sajt škole.

Gimnazija u Paraćinu će u školsku 2012/13 godinu upisati ukupno 120 učenika i to na smerovima

  • Prirodno matematički 60 učenika
  • Društveno jezički 60 učenika

Za više informacija možete skinuti pdf fajl koji su nam poslali iz Gimazije gde će te dobiti detaljnije informacije o upisu ove škole.

 

Mali oglasi Paraćin