noc muzeja paracinProgram za Noć muzeja u Paraćinu subota 19.maj 2012 godine od 20h do 24h

Muzej

Izložba ‘’Paraćinci na radnim akcijama’’ stalna postavka

Galerija kulturnog centra

„Orvoreni Atelje“  je zapravo promocija četiri likovne oblasti – slikarstvo, vajarstvo, grafika i keramika u kojima će građani moći da se isprobaju i nauče nešto novo uz pomoć umetnika iz ovih oblasti. Slikanje akrilnim bojama, izrada linoreza i štampa, vrtenje na keramičkom točku, vajanje i odlivanje skulptura u gipsu.

Paviljon u Donjem parku

koncert „Jazzmo Quartet“ od 21čas Jezzmo Quartet nam dolazi iz Kruševca, postoji od aprila 2011. godine. Stilski se njihova muzika može okarakterisati kao manouche jazz. Izvode gipsy jazz standarde kao i autorske kompozicije.

Muzičko scenski projekat “Ljubav kroz vreme i nevreme“  kreativni projekat OPS-a (Omladinske pozorišne scene) od 22.30h u parku „Hipi dolina“ iza kulturnog centra. Omladinksa pozorišna scena (njih desetak) predstaviće nam se svojim muzičko scenskim projektom, na jedan šaljiv način kroz epohe od praistorije do savremenog doba

Foto Kino klub

Izložba XL format od 20h u ‘’Hipi dolini’’ – park Kulturnog centra

Mali oglasi Paraćin