Turistička organizacija opštine Paraćin učestvovaće na Medjunarodnom sajmu turizma u Beogradu, najvažnijoj manifestaciji ove vrste u zemlji. Sajam se održava od 24. do 27. februara, a na štandu paraćinske Turističke organizacije prezentacija će biti održana 25. februara. Biće predstavljeni i svi sadržaji i koncepcije “vikenda u Paraćinu” gde su osim uživanja u prirodnom okruženju turistima na raspolaganju različiti i brojni ugostiteljski objekti, sportske i kulturne manifestacije, kao i obilazak verskih objekata.
Na strani Paracin na YouTube možete videti promo filmove Paraćin u srcu Srbije (spskom i engleskom jeziku) koje je Turistička organizacija pripremila kao promociju Paraćina.

Mali oglasi Paraćin

Izdajem kuću u Paraćinu , površine 100 m2, u ulici ...
Na prodaju trosed,dvosed i fotelja,moze u kompletu ...
Na prodaju porodicno stambena kuca u Paracinu,Tesl ...
Izdajem poslovni prostor ukupne površine 150 kvadr ...
Izdajem namesten stan u Paracinu u blizini crkve. ...