sms naplata parkinga u paracinuOd 16.08.2010 u Paraćinu će se vršiti sms naplata parkinga kako su saopštili u JKP Paraćin. Postojaće tri zone u I zoni je 25 dinara po započetom satu bez ograničenja dužine boravka, u II zoni je 15 dinara takodje po započetom satu bez ograničenja i u III zoni je 25 dinara dnevna karta, postoji mogućnost dnevne karte i u I i II zoni  stim što su cene dnevnih karata 120 dianra u I zoni i 70 dinara u II zoni. Za one koji ne poštuju ovu vrstu naplate parkinga kontrolori će izdavati doplatne karte koje će biti 1000 dinara ukoliko ide sa opomenom biće 1200 dinara ili ukoliko ide sa utuženjem biće 1800 dinara.

Mali oglasi Paraćin

Prenociste Novi Sad,Stojić Privatni smeštaj i pre ...
Hitno Na Prodaju IMT 539 Kabina Kompresor 2011god. ...
EKO AQUA SYSTEM D.O.O. je osnovano 2010. g ...
Prodajem sto puno drvo beli jasen lakiran u prirod ...
Prodajem stan 41m2, na 4 spratu u centru grada, ul ...