Opština Paraćin raspisala je javni konkurs za dodelu sredstava, namenjenih projektima iz oblasti razvoja omladinskog preduzetništva. Opredeljena sredstva mogu da se koriste za realizaciju projekata iz oblasti definisanih Lokalnim akcionim planom za razvoj omladinskog preduzetništva, a to su: Zapošljavanje mladih, Preduzetništvo i pokretanje sopstvenog posla i Razvoj preduzetničkih aktivnosti na selu. Pravo na korišćenje sredstava imaju nevladine organizacije i udruženja građana, registrovani na teritoriji opštine Paraćin, čija delatnost nije političke prirode, firme, osnovne i srednje škole i institucije sa teritorije opštine Paraćin. Rok za predaju projekata je 16. avgust. Sve detaljnije informacije mogu se dobiti i na broj telefona 035/565-720.

Mali oglasi Paraćin

Namesten stan u Paracinu 57m2, odmah useljiv, širi ...
Usluzno branje osenice kombajnom. Paracin i okolin ...
Prodajem nove mašinice za ribolov grafitna,2 ležaj ...
Zamena i ugradnja svih vrsta auto stakla, putnicki ...
Extra povoljan smestaj u Sutomoru blizu mora. Klim ...