Opština Paraćin raspisala je javni konkurs za dodelu sredstava, namenjenih projektima iz oblasti razvoja omladinskog preduzetništva. Opredeljena sredstva mogu da se koriste za realizaciju projekata iz oblasti definisanih Lokalnim akcionim planom za razvoj omladinskog preduzetništva, a to su: Zapošljavanje mladih, Preduzetništvo i pokretanje sopstvenog posla i Razvoj preduzetničkih aktivnosti na selu. Pravo na korišćenje sredstava imaju nevladine organizacije i udruženja građana, registrovani na teritoriji opštine Paraćin, čija delatnost nije političke prirode, firme, osnovne i srednje škole i institucije sa teritorije opštine Paraćin. Rok za predaju projekata je 16. avgust. Sve detaljnije informacije mogu se dobiti i na broj telefona 035/565-720.
Mali oglasi

xperia x8
( / Tehnika)

xperia x8
04-19-2017

Prodaja placeva
( / Nekretnine)

noimage
04-10-2017

Izdajem namesten stan u Kragujevcu
( / Nekretnine)

noimage
05-29-2017

IZGUBLJEN DIGITALNI FOTO APARAT
( / Tehnika)

IZGUBLJEN DIGITALNI FOTO APARAT
02-10-2017

Unesi oglas