U Madjarskoj je krajem prošlog meseca održano 8. Svetsko prvenstvo u modernim plesovima, na kome je učestvovalo 12.000 plesača iz Evrope, Azije, Amerike i Afrike. U takvoj konkurenciji, pomoravski plesni klub “DC tim” beleži odlične rezultate. Hip-hop par, Milan Tozić iz Svilajnca i Aleksandar Vladisavljević iz Despotovca i grupa juniora, osvojili su peta mesta. U kategoriji “hip-hop formacija” grupa seniora iz Paraćina, Despotovca, Svilajnca i Kragujevca bila je četvrta, dok su dečija i juniorska formacija iz Paraćina, Jagodine, Despotovca, Svilajnca, Lapova, osvojile treća mesta. U disciplini brejk dens-solo, senior Ivan Radojković iz Despotovca osvojio je 3. Miloš Milovanović iz Kragujevca drugo mesto. Trener “DC tima” Željko Ilić je za medije izjavio da je ovo takmičenje još jedna potvrda da je ovaj plesni klub jedan od tri najuspešnija u savezu.

Trazim posao

05-29-2017