Slobodan Živković, učenik 4. razreda Mašinsko elektrotehničke škole osvojio je četvrto mesto na republičkom takmičenju u Beogradu, u organizaciji Društva matematičara Srbije i Računarskog fakulteta. Njegov rad obuhvatio je izradu aplikacije – video igre i od 136 radova iz dve kategorije, ušao u finale, za koje se biralo 45 radova. Nakon krajnjeg bodovanja, ovaj maturant paraćinskog MEŠ-a našao se na 4. poziciji.
preuzeto sa http://www.paracin.rs
Sve čestitke od tim administratora opstinaparacin.info

Mali oglasi Paraćin

Imamo zadovoljstvo da ponudimo i Vašoj porodici pr ...
Stan se nalazi kod vodovoda,u ulici Zivke Petrović ...
Na prodaju kuca u Paracinu, ulica Steve Pisara. Po ...
Prodajem po mnogima NAJBOLJI stativ u ovom cenovno ...
Prodajem LCD TV Samsung LE37S62BX 37" (94cm) kao n ...