Slobodan Živković, učenik 4. razreda Mašinsko elektrotehničke škole osvojio je četvrto mesto na republičkom takmičenju u Beogradu, u organizaciji Društva matematičara Srbije i Računarskog fakulteta. Njegov rad obuhvatio je izradu aplikacije – video igre i od 136 radova iz dve kategorije, ušao u finale, za koje se biralo 45 radova. Nakon krajnjeg bodovanja, ovaj maturant paraćinskog MEŠ-a našao se na 4. poziciji.
preuzeto sa http://www.paracin.rs
Sve čestitke od tim administratora opstinaparacin.info
Mali oglasi

Sprava za vezbanje(bicikla)
( / Tehnika)

Sprava za vezbanje(bicikla)
08-23-2017

Izdajem namesten stan u Kragujevcu
( / Nekretnine)

noimage
05-29-2017

Izdajem namestenu sobu
( / Nekretnine)

noimage
08-09-2017

Prodajem plac na putu za Cupriju
( / Ostalo)

noimage
03-08-2017

Unesi oglas