Slobodan Živković, učenik 4. razreda Mašinsko elektrotehničke škole osvojio je četvrto mesto na republičkom takmičenju u Beogradu, u organizaciji Društva matematičara Srbije i Računarskog fakulteta. Njegov rad obuhvatio je izradu aplikacije – video igre i od 136 radova iz dve kategorije, ušao u finale, za koje se biralo 45 radova. Nakon krajnjeg bodovanja, ovaj maturant paraćinskog MEŠ-a našao se na 4. poziciji.
preuzeto sa http://www.paracin.rs
Sve čestitke od tim administratora opstinaparacin.info

Mali oglasi Paraćin

Prodajem nove mašinice za ribolov grafitna,2 ležaj ...
Namesten stan u Paracinu 57m2, odmah useljiv, širi ...
Extra povoljan smestaj u Sutomoru blizu mora. Klim ...
Dobar dan,Uzmi svoj brz i jednostavan zajam ovde s ...
Šminka za sve vaše prilike. Mogućnost i dolaska na ...