Među odabranim ostvarenjima su dobitnik ovogodišnjeg Oskara za najbolji dokumentarac – “Zaliv” (Lui Psihojos) 28 aprila u 20h, zatim film o horu penzionera u pohodu na rock’n’roll scenu “Mladi u srcu” (Stiven Voker i Sali Džordž)29 aprila 20h, ali i uzbudljive i iščašene priče vojnih kuvara – “Kako se kuvala istorija” (Peter Kerekeš) 27 aprila u 20h.
Prvi na listi gradova koje ce Slobodna zona na svojoj turneji obići je Dimitrovgrad, a od marta do juna filmovi će biti prikazivani i u Kikindi, Somboru, Leskovcu, Subotici, Zrenjaninu, Sremskoj Mitrovici, Paraćinu, Inđiji, Čačku, Kraljevu, Prijepolju, Novom Pazaru, Nišu, Zaječaru, Loznici, Požegi, Bačkoj Palanci, Pančevu, Užicu.
Filmovi koje prikazuje SLOBODNA ZONA kopča su sa svetom ka kome se otvaramo, ali o kome vrlo malo znamo.

OVI FILMOVI NEĆE PROMENITI (TAJ) SVET.
SVET MENJAJU GLEDAOCI OVAKVIH FILMOVA.

Dobrodošli u Slobodnu zonu!


Program u Paraćinu
Kulturni centar Paraćina
27. april 20h Kako se kuvala istorija
28. april 20h Zaliv
29. april 20h Mladi u srcu

Ulaz slobodan

Mali oglasi Paraćin

prodajem kucu prizemnu, lepo sredjenu i spolja i i ...
Prodajem LCD TV Samsung LE37S62BX 37" (94cm) kao n ...
Sada već legendarna Xiaomi YI akciona kamera dobil ...
Prodajem po mnogima NAJBOLJI stativ u ovom cenovno ...
Prodajem pokretnu klimu Gorenje. Kupljena 2015., a ...