Poštovani posetioci, zadovoljstvo nam je da Vam predstavimo da na Vašem portalu OpstinaParacin.info  postoji nova mogućnost da paracin oglasiostavite Vaše oglase potpuno besplatno. Na linku moćićete da pogledate i ostavite Vaš oglas.
Analizom potreba korisnika i pretrage došli smo do zaključka da je ova novina potrebna na portalu pa smo iz tog razloga i omogućili. Za sva dodatna pitanja ili ukoliko imate nekih problema ili neznate kako da postavite oglas možete nas kontaktirati.
Nadamo se da će Vam ovaj mali dodatak na našem portalu omogućiti da brzo i povoljno kupite, prodate, iznajmite i sl.
Hvala Vam na poseti, Vaš tim administratora portala OpstinaParacin.info
Mali oglasi

Komora za peskarenje
( / Masine i alati)

Komora za peskarenje
06-30-2017

Ta pec
( / Tehnika)

Ta pec
08-15-2017

Prodajem njivu-parcelu
( / Nekretnine)

noimage
08-09-2017

Povoljno stan 66m2
( / Nekretnine)

noimage
06-13-2017

Unesi oglas