Poštovani posetioci, zadovoljstvo nam je da Vam predstavimo da na Vašem portalu OpstinaParacin.info  postoji nova mogućnost da paracin oglasiostavite Vaše oglase potpuno besplatno. Na linku moćićete da pogledate i ostavite Vaš oglas.
Analizom potreba korisnika i pretrage došli smo do zaključka da je ova novina potrebna na portalu pa smo iz tog razloga i omogućili. Za sva dodatna pitanja ili ukoliko imate nekih problema ili neznate kako da postavite oglas možete nas kontaktirati.
Nadamo se da će Vam ovaj mali dodatak na našem portalu omogućiti da brzo i povoljno kupite, prodate, iznajmite i sl.
Hvala Vam na poseti, Vaš tim administratora portala OpstinaParacin.info

Mali oglasi Paraćin

Prodajem korišćenu klupu od jasena/trešnja.
Stan na dan Ada *TRAVELER * Nalazi se u b ...
Prodaja skutera Motor je 50 kubika Cena 250 eura ...
Prodajem korišćen sto puno drvo od belog jasena ma ...
Prodajem cd plejer i dupli kasetdec technics oba z ...