dodir prirode preduzece paracin26.11.2010 godine učenici Tehnološke škole u Paraćinu na sajmu omladinskog preduzetništva u Kragujevcu osvojili prvo mesto za najbolju ideju, biznis plan, logo, a drugo mesto za najbolji postavljeni stand. Preduzeće Dodir prirode je predstavilo prirodne lekovite preparate u posebno dizajniranim pakovanjima. La Bella Natural takodje preduzeće Tehnološke škole iz Paraćina dobilo najgradu za najbolje sajamsko predstavljanje. Učenice koje su predstavile preduzeće Dodir prirode su Jovana Gagić (finansijski direktor) Ivanka Vidić (direktor) Jelena Matić (direktor marketinga) Vesna Petković (komercijalista).
Mali oglasi

Izdajem lokal u Paracinu
( / Nekretnine)

noimage
10-19-2017

prodajem spanere za vezivanje za kamione i lance
( / Ostalo)

prodajem spanere za vezivanje za kamione i lance
08-15-2017

Njive, ledine, suma, pasnjaci
( / Nekretnine)

noimage
06-13-2017

HITNO PRODAJEM STAN
( / Nekretnine)

noimage
09-14-2017

Unesi oglas