dodir prirode preduzece paracin26.11.2010 godine učenici Tehnološke škole u Paraćinu na sajmu omladinskog preduzetništva u Kragujevcu osvojili prvo mesto za najbolju ideju, biznis plan, logo, a drugo mesto za najbolji postavljeni stand. Preduzeće Dodir prirode je predstavilo prirodne lekovite preparate u posebno dizajniranim pakovanjima. La Bella Natural takodje preduzeće Tehnološke škole iz Paraćina dobilo najgradu za najbolje sajamsko predstavljanje. Učenice koje su predstavile preduzeće Dodir prirode su Jovana Gagić (finansijski direktor) Ivanka Vidić (direktor) Jelena Matić (direktor marketinga) Vesna Petković (komercijalista).
Mali oglasi

Komplet set sobe za decaka i devojcicu
( / Ostalo)

Komplet set sobe za decaka i devojcicu
08-09-2017

Labrador
( / Životinje)

Labrador
02-21-2017

Maltezeri
( / Životinje)

Maltezeri
06-19-2017

Na prodaju plac 60 ari
( / Nekretnine)

noimage
05-21-2017

Unesi oglas