dodir prirode preduzece paracin26.11.2010 godine učenici Tehnološke škole u Paraćinu na sajmu omladinskog preduzetništva u Kragujevcu osvojili prvo mesto za najbolju ideju, biznis plan, logo, a drugo mesto za najbolji postavljeni stand. Preduzeće Dodir prirode je predstavilo prirodne lekovite preparate u posebno dizajniranim pakovanjima. La Bella Natural takodje preduzeće Tehnološke škole iz Paraćina dobilo najgradu za najbolje sajamsko predstavljanje. Učenice koje su predstavile preduzeće Dodir prirode su Jovana Gagić (finansijski direktor) Ivanka Vidić (direktor) Jelena Matić (direktor marketinga) Vesna Petković (komercijalista).

Mali oglasi Paraćin

Svim zainteresiranim kandidatima dajemo brzu posud ...
Otkupljujem knjige iz kucnih bibiloteka,kao i komp ...
Polovni delovi Citroen Prodaja originalni ...
 Nošene prskalice serije "S" : M-330S i M-440S   ...
Prodajem Ram memoriju 2x 4 GB DDR3L 1600 Mhz memor ...