Zanatska radnja „Nid metal“ iz Krežbinca, kod Paraćina posluje od 2007. godine i bavi se proizvodnjom mašina za mešanje stočne hrane, mlinova, metalnih cisterni, rolovanog lima za pokrivanje hala, kao i velikog broja drugih proizvoda od metala.

Tokom 2009. godine, preduzetnička radnja „Nid metal“ je utrostručila svoj obim proizvodnje, pronašla nove kupce i povećala broj zaposlenih. Upravo ovi rezultati su bili jedan od razloga da „Nid metal“ ponese priznanje ProBiznis Lider 2009.

 preuzeto sa http://www.procreditbank.rs/companies_loans_biznislider_s.html

Mali oglasi Paraćin

Bosch servis Novi Sad Kompanija ProServis NS je o ...
Hitno na Prodaju IMT 533 sa Kabinom, 1980god. Vlas ...
Na Prodaju IMT 539. Prvi vlasnik sa Kabinom i Komp ...
Pec na drva..moze i na ugalj..koriscen jednu zimu. ...
Seme paradajza Russe doneto iz Rusije... poreklo v ...