Zanatska radnja „Nid metal“ iz Krežbinca, kod Paraćina posluje od 2007. godine i bavi se proizvodnjom mašina za mešanje stočne hrane, mlinova, metalnih cisterni, rolovanog lima za pokrivanje hala, kao i velikog broja drugih proizvoda od metala.

Tokom 2009. godine, preduzetnička radnja „Nid metal“ je utrostručila svoj obim proizvodnje, pronašla nove kupce i povećala broj zaposlenih. Upravo ovi rezultati su bili jedan od razloga da „Nid metal“ ponese priznanje ProBiznis Lider 2009.

 preuzeto sa http://www.procreditbank.rs/companies_loans_biznislider_s.html

Mali oglasi Paraćin

Sada već legendarna Xiaomi YI akciona kamera dobil ...
Otkupljujem knjige iz kucnih bibiloteka,kao i komp ...
Dobar dan, Hopkinson Finance limited Privatni zajm ...
MOLIM VAS pročitajte opis. AZURIRANO 03.12.2018 go ...
Fotoklopka Kamera za lov, lovišta i snimanje i pra ...