Zanatska radnja „Nid metal“ iz Krežbinca, kod Paraćina posluje od 2007. godine i bavi se proizvodnjom mašina za mešanje stočne hrane, mlinova, metalnih cisterni, rolovanog lima za pokrivanje hala, kao i velikog broja drugih proizvoda od metala.

Tokom 2009. godine, preduzetnička radnja „Nid metal“ je utrostručila svoj obim proizvodnje, pronašla nove kupce i povećala broj zaposlenih. Upravo ovi rezultati su bili jedan od razloga da „Nid metal“ ponese priznanje ProBiznis Lider 2009.

 preuzeto sa http://www.procreditbank.rs/companies_loans_biznislider_s.html

Mali oglasi Paraćin

U Novom Sadu, nedaleko od centra grada iznajmljuje ...
Modrulj d.o.o. Kompaniju prati, ekskluzivn ...
Prodajem cd plejer i dupli kasetdec technics oba z ...
Prodajem Ram memoriju 2x 4 GB DDR3L 1600 Mhz memor ...
Restoran Miroc - Vinogorje se nalazi u mes ...