Zanatska radnja „Nid metal“ iz Krežbinca, kod Paraćina posluje od 2007. godine i bavi se proizvodnjom mašina za mešanje stočne hrane, mlinova, metalnih cisterni, rolovanog lima za pokrivanje hala, kao i velikog broja drugih proizvoda od metala.

Tokom 2009. godine, preduzetnička radnja „Nid metal“ je utrostručila svoj obim proizvodnje, pronašla nove kupce i povećala broj zaposlenih. Upravo ovi rezultati su bili jedan od razloga da „Nid metal“ ponese priznanje ProBiznis Lider 2009.

 preuzeto sa http://www.procreditbank.rs/companies_loans_biznislider_s.html

Mali oglasi Paraćin

Hitno Na Prodaju IMT 539 Kabina Kompresor 2011god. ...
Matiz doo je regionalni lider i distribute ...
Prodajem kasetdeek Techniks RS-TR474  potpuno ispr ...
Prodajem teleskopsku dršku meredova Behr - trendex ...
EKO AQUA SYSTEM D.O.O. je osnovano 2010. g ...