U organizaciji paraćinskog Aero kluba “Naša krila” od 5. do 9. avgusta na aerodormu u Davidovcu biće održano 55. Državno prvenstvo u klasičnim padobranskim disciplinama sa 1000 metara na cilj i figure sa 2.000 metara.
Po prvi put biće održano Državno takmičenje u skokovima sa 3 hiljade metara - slobodan pad padobranaca u “ving sjut” specijalnim odelima za te skokove i Prvo državno prvenstvo u takozvanim “brzim kupolama” sa 1.500 metara. Pored takmičara iz Srbije, na ovim prvenstvima učestvovaće i padobranci iz Bosne i Hercegovine, Hrvatske i Crne Gore. Potpredsednica Aero kluba “Naša krila”, Svetlana Simić, ističe da su organizaciju takmičenja pomogli brojni sponzori, Vazduhoplovni savez Srbije i Padobranski centar “Skaj” iz Paraćina, dok su pokrovitelji Skupština opština Paraćin i Sportski savez
Mali oglasi

Keri blu terier štenci na prodaju
( / Životinje)

Keri blu terier štenci na prodaju
07-19-2017

Prodajem njivu-parcelu
( / Nekretnine)

noimage
08-09-2017

Prodaja pčeljinih društava i rojeva
( / Ostalo)

Prodaja pčeljinih društava i rojeva
05-08-2017

prodajem kucu
( / Nekretnine)

prodajem kucu
09-14-2017

Unesi oglas