Na delu regionalnog puta R 214, koji se proteže u dužini od oko dva kilometra iz Paraćina do skretanja za Lebinu, počeli su pripremni radovi za rekonstrukciju.
U narednih par meseci otežavati i usporavati saobraćaj u ovoj zoni. Radovi će krenuti sa leve strane iz grada ka Striži, a u prvoj fazi, rekonstrukcija kolovoza obaviće se u dužini od jednog kilometra. Upozoravaju se vozači da očekuju otežane uslove odvijanja saobraćaja, koji će potrajati dok se parcijalno ne završi rekonstrukcija planirane deonice.

Mali oglasi Paraćin

Prodajem vakum pumpu TW - 4A 370w (240 l/min), mož ...
Prodajem štence haskija. Oštenjeni 12.12.2017. Oči ...
Prodajem golfa 4 u odlicnom stanju, bez ulaganja 2 ...
šporet alfa derbi 84 polovan u odličnom stanju
NA PRODAJU IPAD APPLE AMODEL A 1489 NOV NEKORISCEN ...