Na delu regionalnog puta R 214, koji se proteže u dužini od oko dva kilometra iz Paraćina do skretanja za Lebinu, počeli su pripremni radovi za rekonstrukciju.
U narednih par meseci otežavati i usporavati saobraćaj u ovoj zoni. Radovi će krenuti sa leve strane iz grada ka Striži, a u prvoj fazi, rekonstrukcija kolovoza obaviće se u dužini od jednog kilometra. Upozoravaju se vozači da očekuju otežane uslove odvijanja saobraćaja, koji će potrajati dok se parcijalno ne završi rekonstrukcija planirane deonice.

Mali oglasi Paraćin

nudimo zajmove za osobe s lošim dugovanjima i bez ...
Prodajem nove mašinice za ribolov grafitna,2 ležaj ...
Namesten stan u Paracinu 57m2, odmah useljiv, širi ...
Prodajem auto prikolicu Milan Blagojević fabrička ...
Prodajem mašinu za pranje i sušenje veša Candy pot ...