„Street football liga“ je takmičenje u malom fudbalu za decu do 10 godina i održaće se u terminu od 24.aprila do 27.septembra. Finale lige će biti održano u Beogradu u periodu od 25.septembra do 27.septembra 2009.

Utakmice će se odigravati na terenu sa podlogom od veštačke trave dimenzije 20 x 12m. Oko terena biće postavljene profesionalne tribine sa PVC sedištima, uz kompletnu prateću opremu (šatori, reflektori, stolovi, stolice,  kamere,...)

•    Broj ekipa po turniru može biti 16, 20 ili  24 i varira od grada do grada
•    Ekipu čini 10 igrača
Utakmice se igraju petkom, subotom i nedeljom u terminima od 10:30h-20h.

Tema turnira: Liga Šampiona 2009, deca će igrati u dresovima učesnika Lige Šampiona.

Termin održavanja lige u Paraćinu je od 03. do 05. jula 2009 godine na gradskom trgu u centru grada.

Mali oglasi Paraćin

Prodajem tv marke "Orion". Tv je u odličnom stanju ...
Beograd, Vidikovac, 63m2, 3 spavaće sobe, ...
Mi smo certificirana i registrirana tvrtka koja pr ...
FENOMENALNI  REZULTATI,  vidljivi za 10 tretmana, ...
Uzmite sve vrste kredita ovde, bez obzira na vaš f ...