XXI sajam privrede počinje od 12 - 14 oktobra u Hali sportova u Paraćinu. Na programu sajma biće održani stručni skupovi za privrednike, kulturno zabavni program kao i nagradna igra za posetioce. Sajam se otvara u četrvrtak 12. oktobra sa početkom od 11h ulaz svih dana je besplatan za sve posetioce.

Organizatori očekuju preko stotinu izlagača kako iz centralne Srbije tako i iz drugih kraje naše zemlje. Organizatori sajma su Udruženje privrednika Paraćin, Opština Paraćin i Turistička organizacija Paraćin.

sajam privrede paracin2017

Mali oglasi Paraćin

Ariston bojleri Prodaja bojlera renomiran ...
U Sokobanji izdajem apartmane i sobe. Primam i vau ...
Otkupljujem knjige iz kucnih bibiloteka,kao i komp ...
Dobar dan, Kontaktirajte nas putem e-maila preko h ...
Prodajem Ram memoriju 2x 4 GB DDR3L 1600 Mhz memor ...