XXI sajam privrede počinje od 12 - 14 oktobra u Hali sportova u Paraćinu. Na programu sajma biće održani stručni skupovi za privrednike, kulturno zabavni program kao i nagradna igra za posetioce. Sajam se otvara u četrvrtak 12. oktobra sa početkom od 11h ulaz svih dana je besplatan za sve posetioce.

Organizatori očekuju preko stotinu izlagača kako iz centralne Srbije tako i iz drugih kraje naše zemlje. Organizatori sajma su Udruženje privrednika Paraćin, Opština Paraćin i Turistička organizacija Paraćin.

sajam privrede paracin2017

Mali oglasi Paraćin

MOLIM VAS pročitajte opisProdajem Zastavu 101 2003 ...
Oklagija - alat Zrtva- celulit   USPESNO otklan ...
Zamena i ugradnja svih vrsta auto stakla, putnicki ...
Potrebni radnici za berbu malina u okolini Ivanjic ...
Sokobanja za vašu dušu - U Sokobanji izdajem apart ...