XXI sajam privrede počinje od 12 - 14 oktobra u Hali sportova u Paraćinu. Na programu sajma biće održani stručni skupovi za privrednike, kulturno zabavni program kao i nagradna igra za posetioce. Sajam se otvara u četrvrtak 12. oktobra sa početkom od 11h ulaz svih dana je besplatan za sve posetioce.

Organizatori očekuju preko stotinu izlagača kako iz centralne Srbije tako i iz drugih kraje naše zemlje. Organizatori sajma su Udruženje privrednika Paraćin, Opština Paraćin i Turistička organizacija Paraćin.

sajam privrede paracin2017

Mali oglasi Paraćin

Prodajem ili menjam kucu za stan u Paracinu ili ga ...
Elektrostimulatorom misica, ubrzava se rad Vaseg m ...
DRAGE nase,  pozivamo Vas na BORBU PROTIV dosadno ...
Prodajem ABC concept mini 25kw ( 22kw snaga u vodi ...
Dugotrajnim pogrešnim čupanjem dlačica na obrvama ...