XXI sajam privrede počinje od 12 - 14 oktobra u Hali sportova u Paraćinu. Na programu sajma biće održani stručni skupovi za privrednike, kulturno zabavni program kao i nagradna igra za posetioce. Sajam se otvara u četrvrtak 12. oktobra sa početkom od 11h ulaz svih dana je besplatan za sve posetioce.

Organizatori očekuju preko stotinu izlagača kako iz centralne Srbije tako i iz drugih kraje naše zemlje. Organizatori sajma su Udruženje privrednika Paraćin, Opština Paraćin i Turistička organizacija Paraćin.

sajam privrede paracin2017

Mali oglasi Paraćin

Na prodaju stenci maltezera stari 50 dana. Na ras ...
Prodajem korišćen sto puno drvo od belog jasena ma ...
MOLIM VAS pročitajte opisProdajem Zastavu 101 2003 ...
Stan na dan Ada *TRAVELER * Nalazi se u b ...
Prodajem korišćenu klupu od jasena/trešnja.