XXI sajam privrede počinje od 12 - 14 oktobra u Hali sportova u Paraćinu. Na programu sajma biće održani stručni skupovi za privrednike, kulturno zabavni program kao i nagradna igra za posetioce. Sajam se otvara u četrvrtak 12. oktobra sa početkom od 11h ulaz svih dana je besplatan za sve posetioce.

Organizatori očekuju preko stotinu izlagača kako iz centralne Srbije tako i iz drugih kraje naše zemlje. Organizatori sajma su Udruženje privrednika Paraćin, Opština Paraćin i Turistička organizacija Paraćin.

sajam privrede paracin2017

Mali oglasi Paraćin

c5 karavan dizel 2,2hdi
HITNO PRODAJEM PRELEP STAN U NEMANJINOJ ULICI,LAME ...
 Ako želite sjajne video snimke sa Vašom akcionom ...
D U B I N S K O   P R A Nj ENameštaja, automobila, ...
Prodajem LCD TV Samsung LE37S62BX 37" (94cm) kao n ...