U paraćinskoj hali sportova 7. Juli je organizovan Dečiji novogodišnji zabavnik. U periodu od 22. decembra do 25. decembra prostor je specijalno uređen za mališane. Ispunjen toboganima, trambulinama, gumenim zamkovima prilagođen je za ovu priliku.

Naši mališani mogu uzivati u slobodnim aktivnostima. Za petak 22. decembra od 17 časova planiran je maskenbal i takmičenje za najbolju masku, čiji će nosilac dobiti prikladne nagrade. Za petak 23. decembar je od 17 časova planirano takmičenje u zongliranju loptom. Hala je otvorena za posetioce od 10 do 22 časova i ulaz je besplatan za sve.

deciji zabavnik

Organizatori ove manifestacije su Sportski centar 7. Juli - Paraćin i Dečija igraonica Kids zone. Zabavni park, podela paketića, Deda Mraz, veliki izbor izlagača je ono što se može videti do nedelje. Nude veliki izbor slatkih proizvoda, novogodišnjih dekoracija, igračaka, balona, garderobe.

M.S.

Mali oglasi

Izdajem kancelarije
( / Nekretnine)

noimage
04-26-2017

Trazim namesten stan/garsonjeru u Paracinu
( / Ostalo)

noimage
06-30-2017

Izdajem smeštaj za đake
( / Nekretnine)

noimage
08-30-2017

Izdajem magacinski prostor
( / Nekretnine)

noimage
04-26-2017

Unesi oglas