Povodom dvogodišnjice od poplava u prostorijama gradske bibloteke Vićentije Rakić biće održana samostalna izložba fotografija Poplave u Paraćinu koju sačinjavaju 54 fotografije autora Bojana Petrovića Bokca koje je napravio u maju 2014 godine. Takođe biće održana i promocija knjige fotografija sa tekstovima koja obrađuje tematiku poplava pod nazivom ``Zapisi iz Crne Vode``

bokac M

Promocija knjige Zapisi iz Crne Vode i izložba fotografija Poplave u Paraćinu biće održana 16.05.2016. sa početkom od 19:00h u prostorijama gradske bibloteke Vićentije Rakić.

Knjiga Zapisi iz Crne Vode je dvojezična i na najbolji način predstavlja zapis o stravičnoj poplavi koja je zadesila opštinu Paraćin 2014 godine. Zalaganjem autora kroz ovu knjigu ostaće trag za sve buduće generacije kao opomena i svedočanstvo kako je Paraćin izgledao tog maja 2014 godine.

poplava paracin bokac

Nekoliko fotografija autora Bojana Petrovića Bokca

Na promociji biće podeljeno 180 knjiga posetiocima potpuno besplatno.

Mali oglasi Paraćin

Prodajem Ram memoriju 2x 4 GB DDR3L 1600 Mhz memor ...
Prodajem korišćenu klupu od jasena/trešnja.
Auto klinika Sprinter se nalazi u Aleksinc ...
Izdajem namešten stan 40 m² u centru Paraćina (izn ...
Restoran Miroc - Vinogorje se nalazi u mes ...