otrovan pas

 

Noćas na društvenim mrežama pojavile su se fotografije iz samog centra Paraćina o psima kako leže otrovani na ulicu, što fotografije to i potvrđuju.

otrovno mesoNa osnovu jedne fotografije veruje se da je neko otrovnim mesom otrovao ove pse i počinio stravičan zločin prema nedužnim životinjama. 

Da u ovom slučaju nije samo opasnost po pse govori i činjenica da se sve ovo dogodilo u blizini vrtića, parkova i sl. što samo dodatno može da upozori na opasnost od ovakvog čina, jer ko može da garantuje da životinje pre nego što su probale otrovno meso ili šta je već bilo nisu i raznele ovaj otrov.

Molimo sve nadležne institucije da preduzmu sve zanonske mere i da pronađu počinioce, takođe i vi možete da pomognete podelite ovaj članak kao pritisak da se ovo ne zaboravi i otkriju oni koji su odgovorni.

 

otrovan pas paracin 

 

Zahvaljujemo se na fotografijama koje nam je ustupio Bogdan Ilić

Mali oglasi Paraćin

Extra povoljan smestaj u Sutomoru blizu mora. Klim ...
Nedeljno dobijam poruke od ljudi koji su kupovali ...
Ocuvana samsung klima
Potrebni radnici za berbu malina u okolini Ivanjic ...
Sokobanja za vašu dušu - U Sokobanji izdajem apart ...