Google Street View servis je od sada dostupan i za Paraćin. Ovaj sistem omogućava da se preko računara, tableta, smart telefona prošetate ulicama širom sveta.

 

google-street-paracin

 

Ovaj servis je prošle godine prvo bio dostupan za samo veće gradove u Srbiji. Nakon toga u toku jeseni prošle godine specijalizovano vozilo Googla je snimalo ulice i manjih gradova u Srbiji kada je i ovo vozilo prošlo ulicama Paraćina.

Da bi ste pristupili ovom servisu dovoljno je samo da odete na ovaj link ili da zumirate google maps servis do najnižeg nivoa.

Ovaj servis pre svega može da pomogne u turističkom smislu jer omogućava da osobe koje recimo žele da putuju ili posete Srbiju da se upoznaju sa realnom slikom naših gradova i da znaju šta ih na tom putu očekuje.

D. Marić

Mali oglasi Paraćin

Na prodaju porodicno stambena kuca u Teslinoj ulic ...
Prodajem kucu u Donjoj Mutnici,na 17 ari placa
Na prodaju odlično očuvan masivni dvosed na raskla ...
Izdajem kucu sa dvoristem u centru Paracina, ulica ...
Na prodaju kuca u Paracinu,u Teslinoj ulici,150 me ...