Google Street View servis je od sada dostupan i za Paraćin. Ovaj sistem omogućava da se preko računara, tableta, smart telefona prošetate ulicama širom sveta.

google-street-paracin

Ovaj servis je prošle godine prvo bio dostupan za samo veće gradove u Srbiji. Nakon toga u toku jeseni prošle godine specijalizovano vozilo Googla je snimalo ulice i manjih gradova u Srbiji kada je i ovo vozilo prošlo ulicama Paraćina.

Da bi ste pristupili ovom servisu dovoljno je samo da odete na ovaj link ili da zumirate google maps servis do najnižeg nivoa.

Ovaj servis pre svega može da pomogne u turističkom smislu jer omogućava da osobe koje recimo žele da putuju ili posete Srbiju da se upoznaju sa realnom slikom naših gradova i da znaju šta ih na tom putu očekuje.

D. Marić