B. S. (35) iz Aleksinca, V. M. (26) iz Paraćina i D. K. (27) iz Jagodine uhapšeni su zbog krađa koje su počinili 20. maja u poplavljenom području Paraćina i Jagodine, saopštila je policija.

paracin-ul-vojvode-misica3

Paraćinska policija je odredila je zadržavanja B. S. (35) zbog krađe garažnih vrata, koja su oštećena poplavom iz jednog dvorišta u Paraćinu, a pritvor do 30 dana određen je V. M. zbog razbojničke krađa.

V. M. se tereti da je ispred kineske radnje u Paraćinu, gde je vlasnik izneo robu iz poplavljene radnje, ukrao mobilni telefon, a zatim tukao vlasnika čime mu je naneo više povreda po glavi i telu.

Jagodinska policija je odredila zadržavanje D. K. zbog više krivičnih dela teška krađa u tom gradu prethodnih dana. On je metalnom šipkom obijao podrume i iz njih otuđivao predmete pogodne za prodaju.

izvor: Blic

Trazim namesten stan/garsonjeru u Paracinu