Opština Paraćin kupuje vlastito vozilo za uklanjanje nepropisno parkiranih vozila tzv. "pauk" kojim će raspolagati lokalno komunalno preduzeće.

pauk

Opština je raspisala javnu nabavku za vozilo, a kako se radi o velikoj vrednosti procedura će trajati dva meseca a zatim još mesec dana za eventualne žalbu i posle toga uslediće isporuka Vozila, saopšteno je iz JKP "Paraćin".

Vlastitim "paukom" izbeći će se stalni troškovi zakupa, a došadašnji "pauk" nije bio u mogućnosti da uklanja veća i teža vozila koja su bila nepropisno parkirana, objašnjavaju u ovom preduzeću.

Podsećamo da je pokrenut profil na facebook-u Paraćinski vozači gde se ukazuje na bahatost i ne poštovanje saobraćajnih propisa pojedinih vozača. Da li će nabavkom ovog vozila za odnošenje automobila da se nešto promeni ostaje da se uverimokroz par meseci kada pauk počne sa radom.

nudiM pomoc u kuci 24 sata starijoj zeni u Paracinu

nudiM   pomoc u kuci   24 sata  starijoj zeni u Paracinu