Opština Paraćin kupuje vlastito vozilo za uklanjanje nepropisno parkiranih vozila tzv. "pauk" kojim će raspolagati lokalno komunalno preduzeće.

pauk

 

Opština je raspisala javnu nabavku za vozilo, a kako se radi o velikoj vrednosti procedura će trajati dva meseca a zatim još mesec dana za eventualne žalbu i posle toga uslediće isporuka Vozila, saopšteno je iz JKP "Paraćin".

Vlastitim "paukom" izbeći će se stalni troškovi zakupa, a došadašnji "pauk" nije bio u mogućnosti da uklanja veća i teža vozila koja su bila nepropisno parkirana, objašnjavaju u ovom preduzeću.

Podsećamo da je pokrenut profil na facebook-u Paraćinski vozači gde se ukazuje na bahatost i ne poštovanje saobraćajnih propisa pojedinih vozača. Da li će nabavkom ovog vozila za odnošenje automobila da se nešto promeni ostaje da se uverimokroz par meseci kada pauk počne sa radom.

Mali oglasi Paraćin

MOLIM VAS pročitajte opisProdajem Zastavu 101 20 ...
Jedna od najljucih chilli papricica na svetu Scorp ...
Aluminijumski, metalni, mesing i inox držači za te ...
Hitno na Prodaju IMT 533 sa Kabinom, 1980god. Vlas ...
NOVO! AKCIJA! CENA 100€   Kontakt: 0656 ...