jovan-memedovic

 

Kako je na svom blogu autor i voditelj emisije Sasvim Prirodno Jovan Memedović najavio u nedelju 26.01.2014 na RTS I sa početkom 18:25h emitovaće se emisija o Trci preživljavanja koja je održana početkom oktobra 2013 godine o čemu smo već pisali  na Grzi.

Kakve su vam šanse sa prirodom? Kako procenjujete svoje sposobnosti u okolnostima divljine? Da li biste pronašli hranu i vodu? Da li umete da zapalite vatru kresivom, da napravite sklonište od onoga što u prirodi nađete?
Da li biste preživeli?

 

fotografija preuzeta sa blog-a Jovana Memedovića

Mali oglasi Paraćin

Reparatura proteze izrada totalnih i parcijalnih p ...
Popravka hladnjaka i remont pumpi za vodu ...
Aluminijumski, metalni, mesing i inox držači za te ...
Preko 50 vrsta chilli paprika... najljuce vrste na ...
Hitno na Prodaju IMT 533 sa Kabinom, 1980god. Vlas ...