jovan-memedovic

 

Kako je na svom blogu autor i voditelj emisije Sasvim Prirodno Jovan Memedović najavio u nedelju 26.01.2014 na RTS I sa početkom 18:25h emitovaće se emisija o Trci preživljavanja koja je održana početkom oktobra 2013 godine o čemu smo već pisali  na Grzi.

Kakve su vam šanse sa prirodom? Kako procenjujete svoje sposobnosti u okolnostima divljine? Da li biste pronašli hranu i vodu? Da li umete da zapalite vatru kresivom, da napravite sklonište od onoga što u prirodi nađete?
Da li biste preživeli?

 

fotografija preuzeta sa blog-a Jovana Memedovića

Mali oglasi Paraćin

Namesten stan u Paracinu 57m2, odmah useljiv, širi ...
Šminka za sve vaše prilike. Mogućnost i dolaska na ...
nudimo zajmove za osobe s lošim dugovanjima i bez ...
Kupujem knjige iz kucnih biblioteka ,kao i komplet ...
Prodajem kasetdeek Techniks RS-TR474  potpuno ispr ...