jovan-memedovic

 

Kako je na svom blogu autor i voditelj emisije Sasvim Prirodno Jovan Memedović najavio u nedelju 26.01.2014 na RTS I sa početkom 18:25h emitovaće se emisija o Trci preživljavanja koja je održana početkom oktobra 2013 godine o čemu smo već pisali  na Grzi.

Kakve su vam šanse sa prirodom? Kako procenjujete svoje sposobnosti u okolnostima divljine? Da li biste pronašli hranu i vodu? Da li umete da zapalite vatru kresivom, da napravite sklonište od onoga što u prirodi nađete?
Da li biste preživeli?

 

fotografija preuzeta sa blog-a Jovana Memedovića

Mali oglasi Paraćin

Ovaj prvi i osnovni tretman lica se preporučuje sv ...
Vinoteka Rajačke pivnice Sveti Đorđe U Ra ...
Na prodaju astrološki bukvar. Knjiga je nova. Cena ...
dve kuce na placu od 2.5 ara, glozdak, legalizovan ...
Држим приватне часове из: Математике од првог до ...