pozar u novom popovcu

U požaru u Popovcu, u zgradi za smeštaj socijalno ugroženih lica, izgorelo je šest stanova u noći između subote i nedelje i niko nije povređen, izjavila je u nedelju portaprol Policijske uprave u Jagodini Gordana Cvetić.

"Nema indicija da je požar namerno izazvan", rekla je Cvetićeva Tanjugu.

Požar je dojavljen jutros u 0.45, a izgorelo je potkrovlje zgrade, dok prizemlje i sprat nisu, dodala je Cvetićeva i napomenula da su vatrogasci veoma efiksno i brzo intevenisali, lokalizovali, a zatim i ugasili požar.

Zgrada je u nadležnosti Centra za socijalni rad u Paraćinu, koji je preuzeo brigu o zbrinjavanju žrtava požara, napomenula je Cvetićeva.

Uviđaj je završen, ali policija i Sektor za vanredne sistacije još nisu saopštili uzrok požara.

Mali oglasi

Povoljno prodajem kucu u Paracinu
( / Nekretnine)

Povoljno prodajem kucu u Paracinu
05-08-2017

Sume
( / Ostalo)

noimage
06-27-2017

xperia x8
( / Tehnika)

xperia x8
04-19-2017

Izrada kuhinje 8000din
( / Ostalo)

noimage
07-19-2017

Unesi oglas