Run-bw

Nastavljaju se uspesi Foto klubu Paraćin. Bojan Petrović član našeg gradskog foto kluba uzima učešće na Međunarodnoj izložbi u Grčkoj i biva nagrađen diplomom za svoju fotografiju "Jednostavno 3". Učešćem na još dve Međunarodne izložbe u Srbiji Bojan Petrović ostvaruje još bolje rezultate, u organizaciji foto kluba Negotin u tri teme nagradjen je FIAP Zlatnom medaljom koja se dodeljuje najboljoj fotografiji u zadatoj temi za fotografiju "Trk" (fotografija iz ovog teksta), FIAP Pohvalom i Pohvalom Foto Saveza Srbije dok u Beogradu na jednoj od njegovih omiljenijih izložbi koja se održava u holu Narodne Banke Srbije 18. Decembra, Bojan osvaja Zlatnu medalju PSA ( Američke fotografske asocijacije) za fotografiju "Kristina".

Ovim nagradama Bojan je ubeležio svoje 90-to priznanje. Ove godine njegove fotografije nagradjene su 73 puta medaljama i pohvalama na mnogim Medjunarodnim izložbama što ga svrstava u najozbiljnijeg kandidata za najuspšnijeg autora u Srbiji za 2013-tu godinu.

Namestaj po meri

Namestaj po meri