frizeri-paracin

 

Na svom štandu učenici Tehnološke škole iz Paraćina na Sajmu privrede u Paraćinu, 31. 10. 2013. godine u 11 sati, besplatno će ulepšavati Paraćince. Dobrovoljni prilog koji se ovom akcijom skupi biće uplaćen na račun Sofije Čosić. U ovoj akciji učestvovaće učenici smerova ženski frizer i pedikir-manikir.

 

Ideja je potekla od samih učenika koji su već nekoliko puta organizovali sličnu akciju.

 

Učenici Tehnološke škole su već u nekoliko navrata organizovali humanitarne akcije namenjene kao pomoć obolelima od najtežih bolesti. Porodicu male Sofije Ćosić pomogli su doborovoljnim skupljanjem priloga u okviru same škole.

Mali oglasi Paraćin

Dugotrajnim pogrešnim čupanjem dlačica na obrvama ...
Oblikujte telo i uspesno otklonite visak kilograma ...
Etno brvnara Groš Leskovac kao A La Card r ...
Vinoteka Rajačke pivnice Sveti Đorđe U Ra ...
dve kuce na placu od 2.5 ara, glozdak, legalizovan ...