frizeri-paracin

 

Na svom štandu učenici Tehnološke škole iz Paraćina na Sajmu privrede u Paraćinu, 31. 10. 2013. godine u 11 sati, besplatno će ulepšavati Paraćince. Dobrovoljni prilog koji se ovom akcijom skupi biće uplaćen na račun Sofije Čosić. U ovoj akciji učestvovaće učenici smerova ženski frizer i pedikir-manikir.

 

Ideja je potekla od samih učenika koji su već nekoliko puta organizovali sličnu akciju.

 

Učenici Tehnološke škole su već u nekoliko navrata organizovali humanitarne akcije namenjene kao pomoć obolelima od najtežih bolesti. Porodicu male Sofije Ćosić pomogli su doborovoljnim skupljanjem priloga u okviru same škole.

Mali oglasi

lg t385
( / Tehnika)

noimage
04-19-2017

IZDAJEM STAN
( / Nekretnine)

noimage
06-19-2017

Prodaja pčeljinih društava i rojeva
( / Ostalo)

Prodaja pčeljinih društava i rojeva
05-08-2017

Namestaj po meri
( / Usluge)

Namestaj po meri
02-21-2017

Unesi oglas