Paraćinski Foto Klub opet uspešan. U Americi na Međunarodnoj izložbi koja obuhvata 5 Američka grada član Foto Kluba Paraćin Bojan Petrović pored velikog broja fotografija koje će mu biti izložene nagrađen je ćak sa 22 nagrade, 2 medalje i 20 pohvala.

bojan-petrovic

Dimitrije Denčić osvaja PSA Pohvalu na Međunarodnoj izložbi u Makedoniji u Kumanovu.

dimitrije-dencic

Na Međunarodnoj izlozbi u Kuli dve fotografije Bojana Petrovića nagrađene su bronzanom Salon Medaljom i Salon Pohvalom, U Crnoj Gori na Međunarodnoj izložbi Bojan osvaja Salon Pohvalu a na Međunarodnoj izložbi koja obuhvata 4 galerije, u Zaječaru, Boljevcu, Sremskoj Mitrovici i našem Paraćinu.

slobodan-simic

Slobodan Simić nagrađen je u Boljevcu Salon Pohvalom a u Sremskoj Mitrovici bronzanom Salon Medaljom, u istom gradu Božidar Vemić osvojio je Srebrnu Salon Medalju i Vladimir Milićević Pohvalu Salona dok je za salon u Paraćinu jedna fotografija Bojana Petrovića proglašena najboljom u Monohrom sekciji i samim tim nagrađena Zlatnom FIAP Medaljom.

bozidar-vemic

Otvaranje izložbe u Paraćinu je 10. oktobra u Kulturnom Centru.

vladimir-milicevic

Trazim namesten stan/garsonjeru u Paracinu