55-nijansiDuodrama "55 nijansi njihove veze" autorke Kristina Brzić biće održana 03.08.2013 godine sa početkom u 21:00 u pozorištu Paraćin.

Inspirisani večitim problemom u komunikaciji između muškaraca i žena, čućete ispovest dvoje mladih o njihovoj ljubavnoj vezi, problemima sa kojima se susreću u njoj i šta zapravo stvarno misle jedno o drugom. Glavni konflikt leži u potpuno različitom razmišljanju muškaraca i žena. Te razlike su od davnina poznate. Nismo mi slučajno dva različita pola i potpuno je normalno da: upoznavanje, prvi sastanak, vezu i sve u njoj, opisujemo potpuno drugačije.

Igraju Kristina Brzić i Uroš Milojević, ulaz slobodan.

Mali oglasi

PRODAJEM KUĆU U JAGODINI
( / Nekretnine)

PRODAJEM KUĆU U JAGODINI
05-25-2017

Majator za kupatilo
( / Usluge)

noimage
02-10-2017

Izdajem jednoiposoban stan u centru Paracina
( / Nekretnine)

noimage
04-10-2017

Izdajem jednosoban stan
( / Nekretnine)

Izdajem jednosoban stan
06-27-2017

Unesi oglas