55-nijansiDuodrama "55 nijansi njihove veze" autorke Kristina Brzić biće održana 03.08.2013 godine sa početkom u 21:00 u pozorištu Paraćin.

Inspirisani večitim problemom u komunikaciji između muškaraca i žena, čućete ispovest dvoje mladih o njihovoj ljubavnoj vezi, problemima sa kojima se susreću u njoj i šta zapravo stvarno misle jedno o drugom. Glavni konflikt leži u potpuno različitom razmišljanju muškaraca i žena. Te razlike su od davnina poznate. Nismo mi slučajno dva različita pola i potpuno je normalno da: upoznavanje, prvi sastanak, vezu i sve u njoj, opisujemo potpuno drugačije.

Igraju Kristina Brzić i Uroš Milojević, ulaz slobodan.

Mali oglasi Paraćin

Aluminijumski, metalni, mesing i inox držači za te ...
Otkupljujem ili kupujem knjige iz kucnih bibliotek ...
Unikatni prstenovi za salvete za sva Vaša veselja ...
Prodajem krevet sa fiokom koja može da služi i kao ...
Hitno na Prodaju IMT 533 sa Kabinom, 1980god. Vlas ...