55-nijansiDuodrama "55 nijansi njihove veze" autorke Kristina Brzić biće održana 03.08.2013 godine sa početkom u 21:00 u pozorištu Paraćin.

Inspirisani večitim problemom u komunikaciji između muškaraca i žena, čućete ispovest dvoje mladih o njihovoj ljubavnoj vezi, problemima sa kojima se susreću u njoj i šta zapravo stvarno misle jedno o drugom. Glavni konflikt leži u potpuno različitom razmišljanju muškaraca i žena. Te razlike su od davnina poznate. Nismo mi slučajno dva različita pola i potpuno je normalno da: upoznavanje, prvi sastanak, vezu i sve u njoj, opisujemo potpuno drugačije.

Igraju Kristina Brzić i Uroš Milojević, ulaz slobodan.

Mali oglasi Paraćin

MOLIM VAS pročitajte opisProdajem Zastavu 101 2003 ...
Na prodaju stenci maltezera stari 50 dana. Na ras ...
Otkupljujem knjige iz kucnih biblioeteka ,kao i ce ...
Prodaja skutera Motor je 50 kubika Cena 250 eura ...
Stan na dan Ada *TRAVELER * Nalazi se u b ...