55-nijansiDuodrama "55 nijansi njihove veze" autorke Kristina Brzić biće održana 03.08.2013 godine sa početkom u 21:00 u pozorištu Paraćin.

Inspirisani večitim problemom u komunikaciji između muškaraca i žena, čućete ispovest dvoje mladih o njihovoj ljubavnoj vezi, problemima sa kojima se susreću u njoj i šta zapravo stvarno misle jedno o drugom. Glavni konflikt leži u potpuno različitom razmišljanju muškaraca i žena. Te razlike su od davnina poznate. Nismo mi slučajno dva različita pola i potpuno je normalno da: upoznavanje, prvi sastanak, vezu i sve u njoj, opisujemo potpuno drugačije.

Igraju Kristina Brzić i Uroš Milojević, ulaz slobodan.

Mali oglasi Paraćin

Elektrostimulatorom misica, ubrzava se rad Vaseg m ...
Na prodaju kuca u Teslinoj ulici,iznad auto/puta, ...
Cilj tretmana TRAJNE ŠMINKE USANA?? je obojiti usn ...
Prodajem ili menjam kucu za stan u Paracinu ili ga ...
Etno brvnara Groš Leskovac kao A La Card r ...