55-nijansiDuodrama "55 nijansi njihove veze" autorke Kristina Brzić biće održana 03.08.2013 godine sa početkom u 21:00 u pozorištu Paraćin.

Inspirisani večitim problemom u komunikaciji između muškaraca i žena, čućete ispovest dvoje mladih o njihovoj ljubavnoj vezi, problemima sa kojima se susreću u njoj i šta zapravo stvarno misle jedno o drugom. Glavni konflikt leži u potpuno različitom razmišljanju muškaraca i žena. Te razlike su od davnina poznate. Nismo mi slučajno dva različita pola i potpuno je normalno da: upoznavanje, prvi sastanak, vezu i sve u njoj, opisujemo potpuno drugačije.

Igraju Kristina Brzić i Uroš Milojević, ulaz slobodan.

Mali oglasi

Na prodaju pumpa
( / Masine i alati)

Na prodaju pumpa
06-13-2017

prodajem kucu ili menjam za stan
( / Nekretnine)

prodajem kucu ili menjam za stan
11-23-2017

iZDAJEM KOMPLETNO NAMESTEN STAN
( / Nekretnine)

noimage
10-31-2017

Kupujem traktorsku cisternu i traktor
( / Poljoprivredne masine)

noimage
06-24-2017

Unesi oglas