cocacolaKompanija Coca-Cola ove godine proslavlja 45 godina proizvodnje u Srbiji.
Povodom ovog jubileja Coca-Cola će građanima Srbije pokloniti 45 teretana na otvorenom (po petnest za tri kategorije opština male, srednje i velike), a sami građani će biti u mogućnosti da glasanjem izberu opštine u kojima će one biti izgrađene.
Ako želite da i u opštini Paraćin se izgradi jedna ovakva aktivna zova glasajte za svoju opštinu na strani www.45godinausrbiji.rs svakog dana možete ostaviti po jedan glas za svoju opštinu, registracija za glasanje je obavezna. Ukoliko ne želite da napuštate facebook postoji i aplikacija na strani.

 

informacija i fotografija preuzeti sa http://www.45godinausrbiji.rs/

Mali oglasi Paraćin

Extra povoljan smestaj u Sutomoru blizu mora. Klim ...
Pordajem dupli kasetdeek Technics RS - TR 474 vrlo ...
Prodajem CD plejer Technics SL PG -490 sa daljinsk ...
Prodajem nove mašinice za ribolov grafitna,2 ležaj ...
zajmovi od 6.000 eur do 500.000 eurabez kolaterala ...