cocacolaKompanija Coca-Cola ove godine proslavlja 45 godina proizvodnje u Srbiji.
Povodom ovog jubileja Coca-Cola će građanima Srbije pokloniti 45 teretana na otvorenom (po petnest za tri kategorije opština male, srednje i velike), a sami građani će biti u mogućnosti da glasanjem izberu opštine u kojima će one biti izgrađene.
Ako želite da i u opštini Paraćin se izgradi jedna ovakva aktivna zova glasajte za svoju opštinu na strani www.45godinausrbiji.rs svakog dana možete ostaviti po jedan glas za svoju opštinu, registracija za glasanje je obavezna. Ukoliko ne želite da napuštate facebook postoji i aplikacija na strani.

 

informacija i fotografija preuzeti sa http://www.45godinausrbiji.rs/

Mali oglasi Paraćin

Aluminijumski, metalni, mesing i inox držači za te ...
Popravka hladnjaka i remont pumpi za vodu ...
Hitno na Prodaju IMT 533 sa Kabinom, 1980god. Vlas ...
Prodajem krevet sa fiokom koja može da služi i kao ...
MOLIM VAS pročitajte opisProdajem Zastavu 101 20 ...