cocacolaKompanija Coca-Cola ove godine proslavlja 45 godina proizvodnje u Srbiji.
Povodom ovog jubileja Coca-Cola će građanima Srbije pokloniti 45 teretana na otvorenom (po petnest za tri kategorije opština male, srednje i velike), a sami građani će biti u mogućnosti da glasanjem izberu opštine u kojima će one biti izgrađene.
Ako želite da i u opštini Paraćin se izgradi jedna ovakva aktivna zova glasajte za svoju opštinu na strani www.45godinausrbiji.rs svakog dana možete ostaviti po jedan glas za svoju opštinu, registracija za glasanje je obavezna. Ukoliko ne želite da napuštate facebook postoji i aplikacija na strani.

 

informacija i fotografija preuzeti sa http://www.45godinausrbiji.rs/

Mali oglasi

Plac sa kucom
( / Nekretnine)

Plac sa kucom
03-08-2017

Kupujem traktorsku cisternu i traktor
( / Poljoprivredne masine)

noimage
06-24-2017

prodajem plac
( / Nekretnine)

noimage
03-08-2017

Izdajem namestenu sobu
( / Nekretnine)

noimage
08-09-2017

Unesi oglas