U okviru Programa podrške razvoju konkurentnosti malih i srednjih preduzeća, preduzetnika i zadruga u 2013. godini, Nacionalna agencija za regionalni razvoj raspisala je javni poziv za dodelu bespovratnih sredstava više o tome možete naći i na strani Nacionalne agencije za regionalni razvoj.

Program podrške razvoju konkurentnosti malih i srednjih preduzeća, preduzetnika i zadruga u 2013. godini sprovodi Nacionalna agencija za regionalni razvoj u saradnji sa akreditovanim regionalnim razvojnim agencijama.

Osnovni cilj programa je jačanje konkurentnosti malih i srednjih preduzeća, preduzetnika i zadruga, kroz usklađivanje njihovog poslovanja sa zahtevima međunarodnih standarda poslovanja, unapređivanje poslovnih procesa, proizvoda i usluga i jačanje ljudskih resursa.

Između ostalog bespovratna sredstva će se odobravati i za izradu elektronske prezentacije preduzeća.

tag-webUkoliko Vam je potrebna web prezentacija ili saveti u vezi izrade preporučujemo Vam da posetite web studio Tag-Web-Design.net i dobićete sve informacije. Broj telefona na kom možete da se informišete je 064/133-81-82.

Ovo je odlična prilika da dobijete bespovratna sredstva i da unapredite Vaše poslovanje, zašto da ne iskoristite?

Vaše firme. Više o Tag-Web-Design.net možete naći i u našem poslovnom adresaru.

Mali oglasi Paraćin

Hitno Na Prodaju IMT 539 Kabina Kompresor 2010god. ...
Hitno Na Prodaju IMT 539 Kabina Kompresor 2011god. ...
Prodajem sto puno drvo beli jasen lakiran u prirod ...
Prodajem stan 41m2, na 4 spratu u centru grada, ul ...
Na prodaju kuca u Teslinoj ulici ,iznad auto/puta ...