U okviru Programa podrške razvoju konkurentnosti malih i srednjih preduzeća, preduzetnika i zadruga u 2013. godini, Nacionalna agencija za regionalni razvoj raspisala je javni poziv za dodelu bespovratnih sredstava više o tome možete naći i na strani Nacionalne agencije za regionalni razvoj.

Program podrške razvoju konkurentnosti malih i srednjih preduzeća, preduzetnika i zadruga u 2013. godini sprovodi Nacionalna agencija za regionalni razvoj u saradnji sa akreditovanim regionalnim razvojnim agencijama.

Osnovni cilj programa je jačanje konkurentnosti malih i srednjih preduzeća, preduzetnika i zadruga, kroz usklađivanje njihovog poslovanja sa zahtevima međunarodnih standarda poslovanja, unapređivanje poslovnih procesa, proizvoda i usluga i jačanje ljudskih resursa.

Između ostalog bespovratna sredstva će se odobravati i za izradu elektronske prezentacije preduzeća.

tag-webUkoliko Vam je potrebna web prezentacija ili saveti u vezi izrade preporučujemo Vam da posetite web studio Tag-Web-Design.net i dobićete sve informacije. Broj telefona na kom možete da se informišete je 064/133-81-82.

Ovo je odlična prilika da dobijete bespovratna sredstva i da unapredite Vaše poslovanje, zašto da ne iskoristite?

Vaše firme. Više o Tag-Web-Design.net možete naći i u našem poslovnom adresaru.

Mali oglasi Paraćin

Fotoklopka Kamera za lov, lovišta i snimanje i pra ...
Prodajem Ram memoriju 2x 4 GB DDR3L 1600 Mhz memor ...
Na prodaju kuca u Teslinoj ulici u Paracinu 150 me ...
Otkupljujem knjige iz kucnih bibiloteka,kao i komp ...
Polovni delovi Citroen Prodaja originalni ...