U okviru Programa podrške razvoju konkurentnosti malih i srednjih preduzeća, preduzetnika i zadruga u 2013. godini, Nacionalna agencija za regionalni razvoj raspisala je javni poziv za dodelu bespovratnih sredstava više o tome možete naći i na strani Nacionalne agencije za regionalni razvoj.

Program podrške razvoju konkurentnosti malih i srednjih preduzeća, preduzetnika i zadruga u 2013. godini sprovodi Nacionalna agencija za regionalni razvoj u saradnji sa akreditovanim regionalnim razvojnim agencijama.

Osnovni cilj programa je jačanje konkurentnosti malih i srednjih preduzeća, preduzetnika i zadruga, kroz usklađivanje njihovog poslovanja sa zahtevima međunarodnih standarda poslovanja, unapređivanje poslovnih procesa, proizvoda i usluga i jačanje ljudskih resursa.

Između ostalog bespovratna sredstva će se odobravati i za izradu elektronske prezentacije preduzeća.

tag-webUkoliko Vam je potrebna web prezentacija ili saveti u vezi izrade preporučujemo Vam da posetite web studio Tag-Web-Design.net i dobićete sve informacije. Broj telefona na kom možete da se informišete je 064/133-81-82.

Ovo je odlična prilika da dobijete bespovratna sredstva i da unapredite Vaše poslovanje, zašto da ne iskoristite?

Vaše firme. Više o Tag-Web-Design.net možete naći i u našem poslovnom adresaru.

Mali oglasi

bicikl princess bike za decu od 6 do 12 godina
( / Ostalo)

bicikl princess bike za decu od 6 do 12 godina
05-05-2017

Izdajem poslovni prostor
( / Nekretnine)

noimage
08-09-2017

Izdajem radnju
( / Ostalo)

noimage
07-24-2017

KUPUJEM TA PEC
( / Tehnika)

noimage
07-19-2017

Unesi oglas