bus

Praznički red vožnje autoprevoznika Eurolin Paraćin za predstojeće uskršnje i prvomajske praznike biće izmenjen.

1. maj (sreda) opštinske linije ićiće samo radnički polasci dok polasci za Jagodinu neće imati.

2. maj (četvrtak) opštinske linije ićiće samo radnički polasci dok polasci za Jagodinu po nedeljnom redu vožnje.

03.maj 2013 polasci do 14h ičiće bez izmene tj kao radnog dana a od 14h nedeljni red vožnje za sve opštinske linije. Polasci za Jagodinu ićiće po nedeljnom redu vožnje.

04. maj 2013 godine svi polasci biće ne promenjeni tj poredu vožnje za subotu.

05. maj 2013 (nedelja) opštinske linije samo radnički polasci, dok za Jagodinu neće da saobraća.

06. maj 2013 godine (ponedeljak) svi opštinski polasci ićiće po redu vožnje za subotu, kao i polasci za Jagodinu.

Na strani možete da preuzmete pdf fajl sa međugradski polasci Euroli-a.

Molimo Vas da pre polaska na putu informišete se na autobuskoj stanici, kontakt podaci autobuske stanice u Paraćinu možete naći u našem adresaru na strani.