dodela priznanja klubu Naša krila iz Paraćina

05. marta u vazduhoplovnom savezu Srbije je održana svečanost povodom proglašenja najboljih sportista u vazduhoplovstvu u 2012.godini.

Članovi aero kluba „Naša krila“ iz Paraćina:

Ljubiša Naumović, Aleksandar Godić, Simić Svetlana, Šaletić Tomislav i Miletić Stevan su zablistali svojim sportskim rezultatima.
dodela priznanja članovima Naša krilaZlatnu plaketu vazduhoplovnog saveza srbije je dobio Ljubiša Naumović koji je postigao svojevrstan rekord jer je u 2012. godini bio prvak države u generalnom plasmanu u padobranstvu i prvak države u generalnom plasmanu u reli letenju aviona u posadi sa Aleksandrom Godićem, tako da je postao prvi vazduhoplovac u istoriji vazduhoplovnog saveza srbije koji je nosilac titule državnog prvaka u dve različite grane vazduhoplovstva iste godine.

Plaketu „zlatni orao“ je dobio Aleksandar Godić kao najbolji pilot u 2012.godini za prvo mesto u generalnom plasmanu u reli letenju aviona u posadi sa Ljubišom Naumovićem.

dodela plateke za padobrance naša krilaPlaketu „zlatni orao“ je dobila Simić Svetlana kao najbolja padobranka u 2012.godini.

Plaketu „zlatni orao“ je dobio Stevan Miletić kao najbolji junior padobranac u 2012.godini.

Diplomu „zlatni orao“ je dobio Tomislav Šaletić za treće mesto na listi najboljih pilota u 2012.godini.

naša krila dodela priznanja

zahvaljujemo se Svetlani Simić na fotografijama i informacijama