alias-paracin

I ove godine Paraćn ima ćime da se pohvali u emisiji Ja Imam Talenat koja se emituje nedeljom na I programu RTS-a. Paraćin predstavlja bend Alias (Stefan Trpčevski - gitara/vokal, Vuk Stanojević - klavijature/vokal, Danilo Jelovac – bass, Ilija Milosavljević – saksofon, Miloš Veljković – bubnjevi) sviraju svoje autorske pesme i zvuče odlično.

Alias bend nastupa 3. februara u trećoj polufinalnoj emisiji Ja Imam Talenat, i nastupiće prvi četvrti po redu te večeri. Da bi se bend Alias plasirao u finalu neophodno je da dobije određen broj SMS glasova koji će biti u određenom delu emisije nakon nastupa svih takmičara, tako da pozivamo sve da prate emisiju 03.02.2013 godine i daju svoj glas ovom fenomenalnom bendu.

Da bi Alias bend povečao šanse za ulazak u finalu pored puno SMS glasova bilo bi dobro da dobije i zasluženu promociju, tako da molimo sve koji su u mogućnosti da na bilo način pomogne ovim mladim studentima da se promovišu i da što više ljudi čuje za njih.

Pogledajte njihov I nastup u emisiji Ja Imam Talenat a Vi se potrudite da ne bude i poslednji :).

Mali oglasi Paraćin

Oblikujte telo i uspesno otklonite visak kilograma ...
Na prodaju astrološki bukvar. Knjiga je nova. Cena ...
Dragi moji prijatelji imam divne kuce koje pokla ...
Jedan od najboljih tretmana koji daju brze rezulta ...
Prodajem ili menjam kucu za stan u Paracinu ili ga ...