Upravni odbor Sportsko rekreativne ustanove “7. jul” odlučio je da učenicima osnovnih i srednjih škola tokom zimskog raspusta omogući besplatno korišćenje bazena ovog sportskog centra. Plivanje u bazenima hale sportova deci će biti omogućeno od 12 do 17 sati, za vreme trajanja zimskog raspusta. Učenici će na bazen moći da udju uz djačku knjižicu. Doneta je i odluka da se učenicima osnovnih škola omogući besplatno pohadjanje škole tenisa. Kako bi blagovremeno bile formirane grupe i odredjeni termini za boravak dece u hali upućen je poziv da se prijavljivanje zainteresovanih za školu tenisa obavi pre Nove godine.

 

Preuzeto sa www.paracin.org.yu

 

Mali oglasi Paraćin

Prodajem teleskopsku dršku meredova Behr - trendex ...
Prodajem kasetdeek Techniks RS-TR474  potpuno ispr ...
Dobar dan,Uzmi svoj brz i jednostavan zajam ovde s ...
IZDAJEM APARTAMAN ZA PRENOCISTE,MOGUC SMESTAJ ZA 6 ...
Pordajem dupli kasetdeek Technics RS - TR 474 vrlo ...