Upravni odbor Sportsko rekreativne ustanove “7. jul” odlučio je da učenicima osnovnih i srednjih škola tokom zimskog raspusta omogući besplatno korišćenje bazena ovog sportskog centra. Plivanje u bazenima hale sportova deci će biti omogućeno od 12 do 17 sati, za vreme trajanja zimskog raspusta. Učenici će na bazen moći da udju uz djačku knjižicu. Doneta je i odluka da se učenicima osnovnih škola omogući besplatno pohadjanje škole tenisa. Kako bi blagovremeno bile formirane grupe i odredjeni termini za boravak dece u hali upućen je poziv da se prijavljivanje zainteresovanih za školu tenisa obavi pre Nove godine.

 

Preuzeto sa www.paracin.org.yu

 

Mali oglasi Paraćin

U Novom Sadu, nedalek od centra iznajmljujemo sobe ...
dve kuce na placu od 2,2 ara, legalizovane, uknjiz ...
prodajem mašinu za kartonsku ambalažu
Prodajem hidraulični cepač za drva
Prodajem cepter šerpu zapremine 5,7l i cepter oval ...