IX maskenbal u ex fontaniNoć veštica (engl. Halloween) je svetkovina koja se u pojedinim zemljama proslavlja 31. oktobra, noći uoči Svih Svetih. Najčešće aktivnosti koje obeležavaju ovaj praznik su: kostimirane zabave, pravljenje lampe od tikve, gledanje horor filmova... (više o Noć veštica)
Tradicionalno IX put u klubu ex Fontana u Paraćinu se održava maskenbal i ove godine tj. 31.10.2012 godine. Ulaz bez maske kao i do sada nije dozvoljen, od pre par godina maske se mogu kupovati i na samom ulazu. Kupljene maske ne ulaze u konkurenciju za takmičenje za najbolju masku.
Svake godine se biraju 3 najbolje maske, od prošle godine i plus 20 maski i kostima dobijaju prigodne suvenire, fond za nagrade zavisi od prodatih karata.
Ulaznice po ceni od 200 dinara u pretprodaji, koja kreće od 15. oktobra se mogu kupiti na sledećim mestima:

  • HAPPY fast food, ul.Save Kovačevića 12.
  • digitalna štamparija EX DIORAMA, TC Kocka 2,
  • u samom klubu

Na dan maskenbala cena karte je 300 dinara.

Maskirajte se i dođite na zabavu.

Mali oglasi Paraćin

Hitno na Prodaju IMT 533 sa Kabinom, 1980god. Vlas ...
Caffe restoran Zarkovo Wall Street je restoran in ...
Na Prodaju IMT 539. Prvi vlasnik sa Kabinom i Komp ...
Pec na drva..moze i na ugalj..koriscen jednu zimu. ...
Seme najljuce chilli paprike na svetu...jacina pap ...