IX maskenbal u ex fontaniNoć veštica (engl. Halloween) je svetkovina koja se u pojedinim zemljama proslavlja 31. oktobra, noći uoči Svih Svetih. Najčešće aktivnosti koje obeležavaju ovaj praznik su: kostimirane zabave, pravljenje lampe od tikve, gledanje horor filmova... (više o Noć veštica)
Tradicionalno IX put u klubu ex Fontana u Paraćinu se održava maskenbal i ove godine tj. 31.10.2012 godine. Ulaz bez maske kao i do sada nije dozvoljen, od pre par godina maske se mogu kupovati i na samom ulazu. Kupljene maske ne ulaze u konkurenciju za takmičenje za najbolju masku.
Svake godine se biraju 3 najbolje maske, od prošle godine i plus 20 maski i kostima dobijaju prigodne suvenire, fond za nagrade zavisi od prodatih karata.
Ulaznice po ceni od 200 dinara u pretprodaji, koja kreće od 15. oktobra se mogu kupiti na sledećim mestima:

  • HAPPY fast food, ul.Save Kovačevića 12.
  • digitalna štamparija EX DIORAMA, TC Kocka 2,
  • u samom klubu

Na dan maskenbala cena karte je 300 dinara.

Maskirajte se i dođite na zabavu.

Mali oglasi

Komplet set sobe za decaka i devojcicu
( / Ostalo)

Komplet set sobe za decaka i devojcicu
08-09-2017

Mercedes 608
( / Automobili)

Mercedes 608
06-19-2017

Sume
( / Ostalo)

noimage
06-27-2017

Beraci malime
( / Ostalo)

Beraci malime
06-13-2017

Unesi oglas