katastar nepokretnostiRepublički geodetski zavod napravio je Internet servis za pretraživanje baze podataka katastra nepokretnosti Srbije. Servis pod nazivom "KnWeb" dostupan je na sajtu Republičkog geodetskog zavoda. Za pretraživanje opštine Paraćin posetite link.

Građani pre kupovine mogu da obave proveru u bazi podataka katastra, da utvrde ko je vlasnik, saznaju podatke o površini i načinu korišćenja nepokretnosti, te da li je opterećena hipotekom ili postojanjem zabeležbe.

Bazu podataka je moguće pretraživati preko broja parcele u okviru opštine i katastarske opštine, kao i preko adrese nepokretnosti.

Nadamo se da će Vam ovaj servis pomoći puno prilikom kupovine ili provere svoje nepokretnosti. Za proveru nepokretnosti na teritoriju opštine Paraćin posetite link.

Mali oglasi

Pravim domaći ajvar
( / Ostalo)

Pravim domaći ajvar
08-23-2017

PRODAJEM STOLARIJU
( / Ostalo)

PRODAJEM STOLARIJU
08-30-2017

Izdajem stan
( / Nekretnine)

noimage
08-23-2017

Beraci malime
( / Ostalo)

Beraci malime
06-13-2017

Unesi oglas