smece na grzi10. maja 2012 godine na izletištu Grza 20 članova Planinarsko smučarskog društva Javorak je učestvovalo u akciji čišćenja izletišta, tačnije u potezu od prvog jezera do vrela i pećine. Prikupljeno je oko 60 džakova smeća i deponovano preko puta planinarskog doma "Đorđe Živković" odakle je JKP Paraćin je dan kasnije smeće odvezlo sa Grze.
Fotografije ovo odlične akcije možete videti na FB strani PSD Javorak.

PSD Javorak apeluje na posetioce i izletnike da vode računa o tome gde bacaju smeće. Nije teško pokupiti smeće za sobom.Mali oglasi Paraćin

Modrulj d.o.o. Kompaniju prati, ekskluzivn ...
Prodajem korišćen sto puno drvo od belog jasena ma ...
Prodajem objektiv Sigma 18-35mm F1.8 DC HSM ART za ...
Restoran Miroc - Vinogorje se nalazi u mes ...
U Novom Sadu, nedaleko od centra grada iznajmljuje ...