smece na grzi10. maja 2012 godine na izletištu Grza 20 članova Planinarsko smučarskog društva Javorak je učestvovalo u akciji čišćenja izletišta, tačnije u potezu od prvog jezera do vrela i pećine. Prikupljeno je oko 60 džakova smeća i deponovano preko puta planinarskog doma "Đorđe Živković" odakle je JKP Paraćin je dan kasnije smeće odvezlo sa Grze.
Fotografije ovo odlične akcije možete videti na FB strani PSD Javorak.

PSD Javorak apeluje na posetioce i izletnike da vode računa o tome gde bacaju smeće. Nije teško pokupiti smeće za sobom.Mali oglasi Paraćin

Ariston bojleri Prodaja bojlera renomiran ...
Prodajem novu YI Dome kameru sigurnosnu kameru ako ...
Dobar dan, Kontaktirajte nas putem e-maila preko h ...
Sada već legendarna Xiaomi YI akciona kamera dobil ...
Imamo zadovoljstvo da ponudimo i Vašoj porodici pr ...