nema nastave u osnovnim i srednjim skolama u ParacinuPredsednik opštine Paraćin Saša Paunović je na svojoj strani na facebook-u objavio informaciju u vezi rada osnovne i srednje škole u ponedeljak 06.02.2012.
U nastavku prenosi informaciju sa facebook strane ‚‚za sve koji se interesuju da li sutra ima nastave: osnovne i srednje škole ne rade, vrtići rade i predškolske grupe pri vrtićima, a predškolske grupe koje nastavu imaju u osnovnim školama neće imati nastavu (pošto ne rade škole)‚‚ 
Ažurirano:
Osnovne i srednje škole neće raditi do petka 10.02.2012 godine tako da je prvi radni dan je ponedeljak 13.02.2012 godine, ukoliko se u medjuvremenu ne produže ovakvi vremenski uslovi.

Mali oglasi Paraćin

Stan se nalazi kod vodovoda,u ulici Zivke Petrović ...
Xiaomi Mi Box 4K rezolucije po mnogima najbolji i ...
Prodajem novu YI Dome kameru sigurnosnu kameru ako ...
HITNO PRODAJEM PRELEP STAN U NEMANJINOJ ULICI,LAME ...
Prodajem LCD TV Samsung LE37S62BX 37" (94cm) kao n ...