„Rešavanjem problema vodosnabdevanja omogućićemo pristupačnost higijenski ispravne tekuće vode našim komšijama, koji su trenutno primorani da se snabdevaju vodom iz bunara ili snalaze na druge načine. Istovremeno, otvorićemo mogućnost za unapređivanje poslovanja cementare Holcim u Popovcu i poboljšati uslove za rad zaposlenima. Ulaganja kompanije Holcim Srbija u lokalnu zajednicu nisu novost za naše sugrađane. Verujemo da su građani Paraćina do sada već navikli da u nama prepoznaju partnera koji je spreman da u svoje ciljeve uključi i interese i potrebe zajedinice u kojoj posluje,“ izjavio je prilikom potpisivanja Protokola generalni direktor kompanije Holcim Srbija, Gustavo Navaro.

Od 2002. godine, kada je Holcim Srbija počeo sa radom, investicije ove kompanije u našoj zemlji prevazilaze iznos od 100 miliona evra. Holcim Srbija deo je svetskog koncerna Holcim koji posluje u preko 70 zemalja šitom sveta, a jedan je od najvećih svetskih proizvođača cementa, betona, agregata i asfalta.

Mali oglasi

Komora za peskarenje
( / Masine i alati)

Komora za peskarenje
04-10-2017

Labrador
( / Životinje)

Labrador
02-21-2017

Na prodaju plac 60 ari
( / Nekretnine)

noimage
05-21-2017

Potreban stan u Beogradu
( / Nekretnine)

noimage
10-31-2017

Unesi oglas