kart sprintZa 6. avgust najavljeno je održavanje Karting revije “Rejs dej”, koju će u okviru ovogodišnjeg Sportskog leta realizovati Karting klub Kart sprint Paraćin. Gosti karting revije biće i treneri nacionalne vozačke akademije - NAVAK centar. Osim promocije karting sporta svi zainteresovani moći će da saznaju više i o bezbednosti u saobraćaju, jer će na raspolaganju biti i simulator čeonog sudara, o čemu će biti više reči na samoj prezentaciji, od 11 do 15 sati. Karting revija će početi u 15 sati a na njoj će voziti i najmlađi srpski karting vozač, Milan Nikolić, prvak Srbije i Evrope u svojoj kategoriji, polaznik škole Mihajla Šumahera. Organizatori iz Karting kluba Paraćin nadaju se lepom vremenu koje je uslov za uspešno održavanje revije. Informaciju preneli sa facebook profila Turističke organizacije Paraćin.

Mali oglasi Paraćin

Prodajem ne  koriscene kopacice sa 9 pacijih nozic ...
šporet končar u dobrom stabhu feder kod vrata treb ...
NA PRODAJU IPAD APPLE AMODEL A 1489 NOV NEKORISCEN ...
šporet alfa derbi 84 polovan u odličnom stanju
Prodajem vakum pumpu TW - 4A 370w (240 l/min), mož ...