mito u srednjoj skoli u paracinuRadomir T. (64) iz Paraćina, profesor u jednoj srednjoj školi u tom gradu, uhapšen je jer je „tražio i uzeo 100 evra da bi jednom učeniku popravio ocenu iz predmeta koji predaje”, saopštila je danas Policijska uprava u Jagodini.

Njemu je određena mera zadržavanja do 48 sati, zbog postojanja osnovane sumnje da je izvršio krivično delo primanja mita, posle čega će biti priveden istražnom sudiji Više suda u Jagodini, navedeno je u saopštenju.

 

 

tekst preuzet sa ove strane

Mali oglasi Paraćin

Hitno Na Prodaju IMT 539 Kabina Kompresor 2010god. ...
Prenociste Novi Sad,Stojić Privatni smeštaj i pre ...
Prodajem stan 41m2, na 4 spratu u centru grada, ul ...
Prodajem auto prikolicu Milan Blagojević fabrička ...
Prodajem TETEJCA 7.62 (iskljucivo) licima sa dozvo ...