mito u srednjoj skoli u paracinuRadomir T. (64) iz Paraćina, profesor u jednoj srednjoj školi u tom gradu, uhapšen je jer je „tražio i uzeo 100 evra da bi jednom učeniku popravio ocenu iz predmeta koji predaje”, saopštila je danas Policijska uprava u Jagodini.

Njemu je određena mera zadržavanja do 48 sati, zbog postojanja osnovane sumnje da je izvršio krivično delo primanja mita, posle čega će biti priveden istražnom sudiji Više suda u Jagodini, navedeno je u saopštenju.

 

 

tekst preuzet sa ove strane

Mali oglasi Paraćin

prodajem kucu prizemnu, lepo sredjenu i spolja i i ...
D U B I N S K O   P R A Nj ENameštaja, automobila, ...
Prodajem jednosoban, uknjizen stan na III spratu s ...
Sada već legendarna Xiaomi YI akciona kamera dobil ...
Prodajem po mnogima NAJBOLJI stativ u ovom cenovno ...