Turistička organizacija opštine Paraćin učestvovaće na Medjunarodnom sajmu turizma u Beogradu, najvažnijoj manifestaciji ove vrste u zemlji. Sajam se održava od 24. do 27. februara, a na štandu paraćinske Turističke organizacije prezentacija će biti održana 25. februara. Biće predstavljeni i svi sadržaji i koncepcije “vikenda u Paraćinu” gde su osim uživanja u prirodnom okruženju turistima na raspolaganju različiti i brojni ugostiteljski objekti, sportske i kulturne manifestacije, kao i obilazak verskih objekata.
Na strani Paracin na YouTube možete videti promo filmove Paraćin u srcu Srbije (spskom i engleskom jeziku) koje je Turistička organizacija pripremila kao promociju Paraćina.

Mali oglasi Paraćin

Izdajem kucu sa dvoristem u centru Paracina, ulica ...
Koristio sam ga samo na letovanju tri puta i posle ...
Motorna prskalica M-100S i M-150S Motokultivators ...
Prodajem phantom 3 Professional sa jednom original ...
Na prodaju kuca u Paracinu,u Teslinoj ulici,150 me ...