Turistička organizacija opštine Paraćin učestvovaće na Medjunarodnom sajmu turizma u Beogradu, najvažnijoj manifestaciji ove vrste u zemlji. Sajam se održava od 24. do 27. februara, a na štandu paraćinske Turističke organizacije prezentacija će biti održana 25. februara. Biće predstavljeni i svi sadržaji i koncepcije “vikenda u Paraćinu” gde su osim uživanja u prirodnom okruženju turistima na raspolaganju različiti i brojni ugostiteljski objekti, sportske i kulturne manifestacije, kao i obilazak verskih objekata.
Na strani Paracin na YouTube možete videti promo filmove Paraćin u srcu Srbije (spskom i engleskom jeziku) koje je Turistička organizacija pripremila kao promociju Paraćina.

Mali oglasi Paraćin

MOLIM VAS pročitajte opisProdajem Zastavu 101 2003 ...
Usluzno branje osenice kombajnom. Paracin i okolin ...
Sokobanja za vašu dušu - U Sokobanji izdajem apart ...
  Pogrebna oprema Suza Nalazimo se u Des ...
Nedeljno dobijam poruke od ljudi koji su kupovali ...