Turistička organizacija opštine Paraćin učestvovaće na Medjunarodnom sajmu turizma u Beogradu, najvažnijoj manifestaciji ove vrste u zemlji. Sajam se održava od 24. do 27. februara, a na štandu paraćinske Turističke organizacije prezentacija će biti održana 25. februara. Biće predstavljeni i svi sadržaji i koncepcije “vikenda u Paraćinu” gde su osim uživanja u prirodnom okruženju turistima na raspolaganju različiti i brojni ugostiteljski objekti, sportske i kulturne manifestacije, kao i obilazak verskih objekata.
Na strani Paracin na YouTube možete videti promo filmove Paraćin u srcu Srbije (spskom i engleskom jeziku) koje je Turistička organizacija pripremila kao promociju Paraćina.

Mali oglasi Paraćin

Prodajem novu YI Dome kameru sigurnosnu kameru ako ...
Na prodaju branik (zabran) površine 22 ara, sa sta ...
Pec na drva..moze i na ugalj..koriscen jednu zimu. ...
Specijalna livena pec odmotana samotom..mislim da ...
Fotoklopka Kamera za lov, lovišta i snimanje i pra ...