Turistička organizacija opštine Paraćin učestvovaće na Medjunarodnom sajmu turizma u Beogradu, najvažnijoj manifestaciji ove vrste u zemlji. Sajam se održava od 24. do 27. februara, a na štandu paraćinske Turističke organizacije prezentacija će biti održana 25. februara. Biće predstavljeni i svi sadržaji i koncepcije “vikenda u Paraćinu” gde su osim uživanja u prirodnom okruženju turistima na raspolaganju različiti i brojni ugostiteljski objekti, sportske i kulturne manifestacije, kao i obilazak verskih objekata.
Na strani Paracin na YouTube možete videti promo filmove Paraćin u srcu Srbije (spskom i engleskom jeziku) koje je Turistička organizacija pripremila kao promociju Paraćina.

Mali oglasi Paraćin

Hitno Na Prodaju IMT 539 Kabina Kompresor 2010god. ...
Na prodaju kuca u Teslinoj ulici ,iznad auto/puta ...
Matiz doo je regionalni lider i distribute ...
EKO AQUA SYSTEM D.O.O. je osnovano 2010. g ...
Nudim Servis i popravku vaseg racunara u vasem dom ...