Oglas

Andjeo M-KiM je preduzuće koje se bavi pružanjem pogrebnih usluga i prodajom pogrebne opreme. Ozbiljan i savesan pristup je naš princip od prvog dana. Nalazimo se u Paraćinu, Striško naselje b.b. na izlazu iz Paraćina prema Pojatu. U ponudi pogrebne opreme kompanije Andjeo M-KiM naći ćete sve potrebne stvari za opremanje pokojnika i dostojanstvenu sahranu.Izdvajamo se velikim izborom kvalitetnih i veoma pristupačnih pogrebnih sanduka i kovčega i ostale pogrebne opreme - krstovi, garniture, crnine, marame, cvetni aranžmani, venci,
Pored standardnih pogrebnih usluga, vršimo prevoz preminulih osoba.
Obavljamo preuzimanje pokojnika iz stanova, kuća, bolnica, zavisno od toga na kom je od tih mesta nastupila smrt. Telo preminule osobe do dana saharne smeštamo u rashladni uređaj da bi se na dan sahrane transportovalo do groblja na kome će biti i obavljena sahrana.
Prevoz pokojnika se vrši u luksuznim klimatizovanom vozilu sa specijalnom namenom. Veliko iskustvo u pomenutim poslovima, kao i profesionalno angažovanje i zalaganje garancija su da ćemo vam biti prava pomoć u teškim trenucima. Prevoz do 30 km je gratis.

Lokacija: Paraćin, Striško Naselje b.b

Telefon: +381 65 519 4 765 i +381 62 146 7 937

Kontakt podaci

Radivoje Slavković
0655194764
Paraćin
Pošalji poruku
Pogrebna oprema Anđeo M-KiMPogrebna oprema Anđeo M-KiMPogrebna oprema Anđeo M-KiM
Mali oglasi

HITNO PRODAJEM STAN
( / Nekretnine)

noimage
10-19-2017

Labrador
( / Životinje)

Labrador
02-21-2017

Prodajem stan u centru grada Paracin 65m2
( / Nekretnine)

noimage
08-09-2017

Komplet set sobe za decaka i devojcicu
( / Ostalo)

Komplet set sobe za decaka i devojcicu
08-09-2017

Unesi oglas